ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Fortinet розширила свій портфель мереж кампусу: FortiSwitch 600 і FortiSwitch 2000

author avatar ProIT NEWS

Компанія Fortinet розширила свій портфель мереж кампусу двома новими комутаторами, які мають інтеграцію зі службами безпеки Fortinet та інструментом керування AIops. Про це повідомляє Network World.

FortiSwitch 600 – це мультигігабітний захищений комутатор доступу до кампусу, який підтримує доступ до 5GE і висхідні канали зв’язку 25GE.

FortiSwitch 2000 – це базовий комутатор кампусу, розроблений для підтримки більших і складніших середовищ кампусу шляхом об’єднання високопродуктивних комутаторів доступу, включно з FortiSwitch 600.

Нові комутатори інтегровані з FortiGuard AI-Powered Security Services та інструментом керування FortiAIOps від Fortinet, який дає змогу клієнтам використовувати функції безпеки та роботи, такі як захист від шкідливих програм, профілювання пристроїв і контроль доступу на основі ролей.

«Поява нових комутаторів частково викликана кількістю робітників, які повертаються в офіс, зростанням вимог до смуги пропускання і пропускної здатності в мережі кампусу. Нові комутатори включають глибоку інтеграцію з нашими службами безпеки та AI, щоб допомогти клієнтам гнучко підтримувати більше користувачів і керувати кампусом», – сказав Нірав Шах, віцепрезидент із продуктів у Fortinet.

FortiSwitch 600 – це новий флагманський продукт для кампусних комутаторів Fortinet. Комутатор витісняє, але не замінює поточну серію FortiSwitch 400, яка в основному є комутатором порту доступу 1GE порівняно з повним мультигігабайтним E та 802.3bt потужністю 90 Вт, доступним у серії FS-600, розповів посадовець.

FortiSwitch 2000 тепер є провідним базовим комутатором кампусу, який приєднався до серії 1000 Fortinet, щоб забезпечити агрегацію безпечного доступу та кампусних комутаторів. Ці базові комутатори кампусу підключаються до комутаторів центрів обробки даних Fortinet серії 100GE 3000, сказав Нірав Шах.

З боку програмного забезпечення обидва комутатори працюють під управлінням FortiSwitchOS, яка пропонує такі функції, як автоматичне налаштування, моніторинг мережі й усунення несправностей, аналіз мережевого трафіку та керування.

Операційна система підтримує Fortinet's Security Fabric, яка забезпечує єдину платформу управління безпекою.

За словами Шаха, ключем до інтеграції безпеки операційної системи є те, що брандмауери нового покоління FortiSwitch і FortiGate розроблені для роботи як єдина інтегрована система.

Ця комбінація включає в себе контроль доступу та можливість виконувати різноманітні завдання безпеки, включно з розширеним захистом від зловмисного програмного забезпечення, IPS, ізольованим програмним середовищем і вебфільтрацією – усім з єдиного місця керування.

Вирішення проблеми продуктивності «останньої милі» має вирішальне значення, якщо підприємства хочуть повністю реалізувати переваги віддаленої та гібридної роботи.

Комутатори також інтегруються з FortiAIOps – технологічним операційним інструментом постачальника, який надає інформацію про потенційні проблеми мережі в реальному часі та може автоматизувати ручні завдання.

Зауважимо, що комутатори серії FortiSwitch 600 і 2000 вже доступні.

Читайте також на ProIT: Fortinet представляє брандмауери для центрів обробки даних з підтримкою ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.