ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Fortinet представляє брандмауери для центрів обробки даних з підтримкою ШІ

author avatar ProIT NEWS

Брандмауери нового покоління 3200F і середнього класу 900G від Fortinet використовують штучний інтелект для швидкого і комплексного захисту від мережевих загроз, повідомляє Network World.

Компанія Fortinet випустила два нових високошвидкісних брандмауери наступного покоління, призначені для захисту активів центрів обробки даних.

Серія 3200F зі швидкістю 387 Гбіт/с і серія 900G зі швидкістю 164 Гбіт/с підтримують послуги безпеки на основі ШІ від постачальника, які поєднують у собі технології ШІ та машинного навчання для швидкого інформування клієнтів про кіберзагрози та реагування на небезпеку. Про це розповів Нірав Шах, віцепрезидент із продуктів та рішень Fortinet.

FortiGuard AI-Powered Security Services використовують дані в режимі реального часу від лабораторії FortiGuard Lab для моніторингу нових небезпек.

«Ми переглядаємо терабайти даних щодня, і саме тут ми застосовуємо наші технології ШІ та машинного навчання, щоб виявляти різні речі. Чи потрібно нам активувати служби на основі ШІ за допомогою IPS, чи використовувати технології sandbox, щоб пом’якшити їх, – говорить Шах. – Якщо подивитися на індустрію кібербезпеки й обсяги даних, які ми бачимо, шаблони й інші речі, які ми повинні розпізнавати, щоб знайти загрози, то це надзвичайно важко робити вручну».

Відповідно до нещодавнього звіту Gartner, мережеві брандмауери допомагають захистити гібридні середовища та розширити можливість керування сучасними мережевими брандмауерами до кількох точок контролю. У дослідницькій компанії стверджують, що до 2026 року понад 60% організацій матимуть більше ніж один тип розгортання брандмауерів, що спонукатиме до впровадження гібридних мережевих брандмауерів.

Нові брандмауери FortiGate працюють на найновішому програмному забезпеченні FortiOS. FortiOS – це операційна система сімейства апаратних та віртуальних компонентів FortiGate. Вона реалізовує Fortinet Security Fabric і включає брандмауер, контроль доступу, безпідзарядність та функціонал аутентифікації, а також управління службами SD-WAN, комутацією та бездротовими сервісами.

3200F – це нова флагманська система Fortinet, яка замінює поточну серію 3000. Система розрахована на дуже великі підприємства або гіпермасштабні розгортання, де є потреба підтримувати великий обсяг даних. Модель пропонує підвищення продуктивності у 1,5 раза порівняно з моделлю 3000 і має чотири інтерфейси 400GE.

900-та серія розрахована на дата-центри середніх підприємств та має набір інтерфейсів Ethernet зі швидкістю 25 Гбіт/с і 10 Гбіт/с.

Нові брандмауери вже доступні.

Раніше ми повідомляли, що 336 тисяч серверів були незахищеними проти критичної вразливості Fortigate.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.