ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

IBM і Fortinet випустили віртуальний пристрій для захисту хмарної безпеки

author avatar ProIT NEWS

IBM Cloud і Fortinet випустили віртуальний пристрій, який обіцяє захист корпоративного трафіку та даних, що передаються хмарними мережами. Про це повідомляє NetworkWorld.

Fortinet Virtual FortiGate Security Appliance (vFSA) в IBM Cloud розширює можливості безпеки брандмауерів наступного покоління FortiGate (NGFW) у мережі IBM Cloud, пишуть компанії у блозі.

vFSA містить розширені можливості захисту від загроз, які дають змогу перевіряти трафік застосунків у мережі та блокувати загрози або підозрілий трафік.

Він має вбудований захист від зловмисного програмного забезпечення на основі штучного інтелекту та розширене фільтрування для аналізу і блокування невідомих загроз і загроз нульового дня. Також може відстежувати та фільтрувати мережевий трафік для віддаленого доступу й видимості нових пристроїв, які додаються. Наприклад, пристроїв Інтернету речей.

vFSA в IBM Cloud – це пристрій віртуальної безпеки, доступний через Fortiflex – гнучку програму ліцензування компанії Fortinet.

Крім того, продукт зараз доступний у кожному із 31 центру обробки даних IBM Cloud. Компанії заявили, що віртуальний пакет підтримує з’єднання SSL та IPSec VPN, а також мережі VPN між віртуальними приватними хмарами та локальними гібридними хмарними мережами. Також доступний керований клієнтом пристрій безпеки з адміністративним кореневим доступом.

Включено підтримку автоматизованого розгортання, а також підтримку міграції між віртуальними та фізичними форм-факторами з можливостями автоматичного оновлення за вимогою, вбудованими в інтерфейс користувача.

IBM і Fortinet співпрацюють із 2008 року і пропонують різноманітні хмарні пакети безпеки в межах відкритої екосистеми Fortinet для надання керованих послуг безпеки. Наприклад, віртуальні машини Fortinet FortiGate можна розгорнути як частину IBM Cloud for VMware Solutions, забезпечуючи послуги брандмауера і шлюзу, інтегровані з середовищами VMware.

Читайте також на ProIT: Мейнфрейму виповнюється 60 років, і він не планує виходити на пенсію.

А ще ми писали, що IBM використовує технологію DNS для покращення служби балансування навантаження.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.