ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Foxconn бачить значний дефіцит чипів ШІ, що впливає на серверний бізнес

author avatar ProIT NEWS

Голова компанії Hon Hai, відомої на Заході як Foxconn, стурбований відсутністю чипів, готових до використання штучного інтелекту, для серверного ринку. Про це повідомляє NetworkWorld.

Виступаючи на щорічній вечері компанії з нагоди Нового року, голова правління Юнг Лю сказав, що очікує, що дефіцит мікросхем ШІ збережеться у 2024 році, а відновлення залежатиме від відкриття нових фабрик і стабільного геополітичного становища.

Також посадовець зазначив, що він прогнозує незначне зростання продуктивності Hon Hai з року в рік, яке стримується через брак чипів. Раніше компанія давала консервативні та нейтральні очікування на 2024 рік.

Хоча Hon Hai найбільш відома як контрактний виробник Apple для iPhone, фірма виробляє ПК, компоненти та сервери для різних компаній.

Загалом, за даними Digitimes Research, вона займає приблизно 43% світового ринку серверів.

Минулого року Лю сказав, що згідно з очікуваннями до 2027 року продажі серверів зі штучним інтелектом досягнуть $150 мільярдів. Це більше, ніж прогнозований розмір усього ринку серверів на 2025 рік.

У розмові про прибутки керівники Hon Hai зауважили, що очікують, що підрозділ Cloud and Networking Products стане одним із головних драйверів зростання у 2024 році через високий попит на сервери ШІ.

У понеділок у Тайвані компанія повідомила про значне зростання доходів від хмарних і мережевих продуктів. Водночас було відзначено зниження доходів від обчислювальних продуктів через уповільнення попиту на ПК.

Раніше ProIT писав, що NVIDIA випустить повільнішу версію ігрового чипа в Китаї, щоб відповідати експортному контролю США.

Також ми повідомляли, що процесор Intel Meteor Lake раптово став більш ніж на 10% швидшим після оновлення BIOS.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.