ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google обмежує доступ до Інтернету для співробітників, щоб зменшити ризик кібератак

author avatar ProIT NEWS

Як стало відомо CNBC, Google запускає пілотну програму, згідно з якою деякі співробітники не матимуть доступу до Інтернету з робочих ПК.

Співробітникам доведеться використовувати комп’ютери, на яких відключений інтернет, за винятком внутрішніх інструментів і сайтів Google, таких як Google Drive або Gmail. Деяким із цих співробітників також буде заборонено встановлювати нове програмне забезпечення на комп’ютерах.

У внутрішніх документах компанії, які є у розпорядженні CNBC, зазначено, що деякі винятки будуть зроблені для тих співробітників Google, яким для роботи потрібен інтернет.

Видання повідомляє, що спочатку Google відібрав 2500 людей для участі у програмі, але після отримання відгуків компанія переглянула правила і дозволила охочим співробітникам відмовлятися від участі, а іншим – ставати учасниками програми.

Згідно з внутрішніми документами, Google запускає програму для зниження ризику кібератак.

«Співробітники Google є частими об’єктами атак», — йдеться в одному з внутрішніх документів.

Якщо пристрій співробітника Google зламано, зловмисники можуть отримати доступ до даних користувача та коду інфраструктури, що може призвести до інциденту й підірвати довіру користувачів, додається в описі.

Технологічні компанії останнім часом стикаються зі все більш витонченими кібератаками. Минулого тижня у Microsoft заявили, що китайська розвідка зламала облікові записи електронної пошти компаній, які належать двом десяткам державних установ, включно з Державним департаментом США.

У Google наразі готують розгортання різноманітних інструментів ШІ, тому намагаються підвищити свою безпеку. Останнім часом компанія докладає все більше зусиль для стримування витоків.

«Забезпечення безпеки наших продуктів і користувачів є одним із наших пріоритетів, – сказано у заяві Google, надісланій електронною поштою. – Команда постійно шукає способи посилити наші внутрішні системи проти зловмисних атак».

Раніше ми повідомляли, що компанія Google змінила аутентифікацію електронної пошти після виявлення проблем із безпекою.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.