ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google почне видаляти історію місцезнаходжень користувачів

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google видалить всі дані про місцезнаходження користувачів через рік після того, як зобов’язалася зменшити кількість персональних даних користувачів, які вона зберігає, в межах роботи над посиленням конфіденційності. Про це повідомляє The Gardian.

Всі дані, необхідні для роботи функції «Історія місцезнаходжень», зберігатимуться локально на власних телефонах чи планшетах користувачів, а не на серверах компанії.

Користувачі отримали електронні листи, що їхня інформація про подорожі зберігатиметься до 1 грудня, перш ніж її буде видалено назавжди.

Користувачі зможуть створювати резервні копії своїх даних і синхронізувати їх між пристроями, але це більше не відбуватиметься за замовчуванням.

Також компанія скорочує проміжок часу, протягом якого зберігається історія місцезнаходжень. Тепер Google почне видаляти минулі місця перебування через 3 місяці (раніше це було через 1,5 року).

У дописі в блозі, в якому повідомлялося про зміни, компанія не назвала конкретної причини для оновлень.

«Інформація про ваше місцезнаходження є особистою. Ми прагнемо зберігати її в безпеці, конфіденційності та під вашим контролем. Пам’ятайте: Google Maps ніколи не передає ваші дані нікому, включно з рекламодавцями», – повідомили в Google.

Якщо ви хочете і надалі використовувати хронологію, то відкрийте Карти Google на своєму мобільному пристрої, клацніть зображення свого профілю у верхньому правому куті екрана та виберіть «Ваша хронологія». Звідти виберіть, чи потрібно зберігати дані про ваше місцезнаходження, доки ви їх не видалите вручну.

Нагадаємо, раніше в Google підтвердили, що збирають дані користувачів після витоку 2500 внутрішніх документів компанії.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.