ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Grafana Labs скорочує час на створення інформаційних панелей спостереження

author avatar ProIT NEWS

На GrafanaCON 2023 Grafana Labs оновила свою основну платформу для візуалізації даних, що спрощує налаштування інформаційних панелей за лічені хвилини, повідомляє DevOps.

Крім того, Grafana 10 додає розширені можливості керування доступом на основі ролей (RBAC) і спрощену реалізацію мови розмітки безпечного доступу (SAML) для забезпечення автентифікації.

Grafana Cloud також оновлено, щоб забезпечити безпечний спосіб підключення до даних, що зберігаються в локальному ІТ-середовищі або в хмарі за допомогою платформи спостереження, яку компанія надає через SaaS-платформу.

Grafana Labs також робить механізм, створений нею для візуалізації даних, більш доступним для сторонніх розробників, які вбудовують візуалізації на основі Grafana у свої програми.

Зараз існує понад 150 плагінів для різних джерел даних, які стали доступними для понад 20 мільйонів користувачів середовища візуалізації Grafana. Grafana широко використовується для забезпечення спостереження в дедалі складніших ІТ-середовищах.

Grafana Cloud прагне отримати вигоду з такої популярності, додавши послугу, яка використовує екземпляр програмного забезпечення Grafana Mimir з відкритим кодом для зберігання даних, зібраних у форматі, спочатку визначеному для інструменту моніторингу Prometheus з відкритим кодом.

У довгостроковій перспективі очікується, що алгоритми машинного навчання використовуватимуть дані, зібрані платформами спостереження, для автоматичного виявлення проблем, які можуть призвести до збою задовго до того, як він станеться.

Зараз Grafana Labs обґрунтовує більш інтегрований підхід, у основі якого лежать інструменти візуалізації, щоб спростити визначення того, що відбувається в ІТ-середовищі.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.