ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

HashiCorp випускає низку оновлень для покращення DevSecOps

author avatar ProIT NEWS

Цього тижня HashiCorp запустила оновлення Terraform і HCP Vault Secrets, які мають підвищити безпеку інфраструктури та гарантувати неможливість витоку даних. Про це повідомляє DevOps.

Крім того, HashiCorp додала власну версію свого інструменту безпеки віддаленого доступу — Boundary, яка тепер також може записувати сеанси SSH. Компанія оголосила про загальну доступність Vault Secrets Operator, який забезпечує високий рівень абстракції для керування секретами в середовищі Kubernetes.

ERP-системи, що складаються з набору взаємопов’язаних програм, розроблені, щоб допомогти компаніям інтегрувати та керувати даними з різних програмних інструментів у бізнес-підрозділах, таких як бухгалтерія, кадри, маркетинг і продажі. Збираючи разом дані з різних підрозділів, компанії можуть краще відстежувати весь життєвий цикл бізнес-операцій і керувати витратами.

За даними ринкової аналітичної компанії PitchBook Data, на тлі широкомасштабного спаду на ринку венчурного капіталу минулого року стартапи ERP залучили приблизно $23 мільярди у всьому світі. Це приблизно 37% від загальної суми в $62,4 мільярда, зібраних усіма стартапами, що працюють у хмарному бізнес-програмному забезпеченні.

Згідно з даними дослідницької компанії Fortune Business Insights, компанії в усьому світі цього року витратять приблизно $46,86 мільярда на програмне забезпечення ERP, порівняно з $44,47 мільярда у 2022 році.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.