ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

IBM купить компанію з автоматизації мультихмарної інфраструктури HashiCorp

author avatar ProIT NEWS

Після завершення угоди на $6,4 мільярда, яке очікується до кінця 2024 року, IBM планує подальшу інтеграцію технології автоматизації HashiСorp у свої компанії Red Hat, watsonx, системи безпеки даних, ІТ-автоматизації та консалтингу.

IBM вже використовує технологію HashiСorp у багатьох своїх хмарних пропозиціях, повідомляє Network World.

Продукти HashiCorp включають пакет Terraform, який дає змогу клієнтам автоматично надавати інфраструктуру, мережу та віртуальні компоненти для кількох хмарних провайдерів і локальних середовищ.

Також компанія пропонує:

• Vault для автентифікації на основі ідентифікації й авторизації доступу до конфіденційних даних.

• Nomad для оркестровки робочого навантаження.

• Boundary для безпечного віддаленого доступу.

• Consul для мереж на основі послуг.

Крім того, HashiCorp має технологічні угоди з більшістю основних хмарних постачальників. Зокрема, з Amazon Web Services, Google Cloud і Microsoft Azure.

«HashiCorp – це компанія, з якою ми співпрацюємо протягом тривалого часу і вважаємо, що вона надзвичайно стратегічно підходить для IBM», – сказав Арвінд Крішна, керівник правління та головний виконавчий директор IBM.

Оскільки розгортання генеративного ШІ прискорюється разом із традиційними робочими навантаженнями, розробники працюють із все більш неоднорідними, динамічними та складними інфраструктурними стратегіями. HashiCorp має досвід допомоги клієнтам в управлінні складною сучасною інфраструктурою шляхом автоматизації, оркестровки та захисту гібридних і багатохмарних середовищ.

Компанія стане стратегічним доповненням до портфоліо IBM, розширюючи можливості гібридної хмари Red Hat для забезпечення наскрізної автоматизованої інфраструктури й управління життєвим циклом безпеки, сказав Крішна.

Очікується, що поєднання можливостей керування конфігураціями платформи Ansible Automation від Red Hat та автоматизації Terraform спростить ініціалізацію й конфігурацію програм у гібридних хмарних середовищах.

Угода з HashiCorp стане третім придбанням IBM за рік і 13-м із 2023 року. Згідно зі звітом Reuters, придбання компанії програмного забезпечення Red Hat у 2018 році за $34 мільярди залишається її найбільшою покупкою на сьогодні.

Очікується, що у 2024 році всі сегменти хмарних послуг продовжать зростати. Найбільше зростання за прогнозами припаде на сегмент «Інфраструктура як послуга» (IaaS), частка якого збільшиться на 26,6%. Про інші глобальні тренди у хмарних обчисленнях на 2024 рік читайте в матеріалі ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.