ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

IBM веде переговори щодо купівлі Apptio за майже $5 млрд

author avatar ProIT NEWS

Bloomberg повідомляє, що компанія IBM веде переговори про купівлю компанії-розробника програмного забезпечення Apptio в межах подальшого розвитку технологій автоматизації.

Сторони обговорюють ціну в діапазоні від $4,5 до 5 млрд, повідомляють джерела Bloomberg. Наразі Apptio належить приватній інвестиційній компанії Vista Equity Partners.

Представник Vista відмовився від коментарів. Представники IBM також не коментують інформацію щодо угоди.

Apptio, заснована у 2007 році, продає онлайн-сервіси, які допомагають керувати бюджетами інформаційних технологій, прогнозувати та проводити аналіз. Більшість компаній зі списку Fortune 100 використовують її продукцію.

Генеральний директор IBM Арвінд Крішна, який очолив компанію у 2020 році, продовжує модернізувати цю корпорацію зі 112-річною історією. У 2019 році IBM купила компанію Red Hat, провайдера відкритого програмного забезпечення, за $34 млрд. Це була одна з найбільших угод у сфері технологій.

У 2021 році компанія IBM відокремила свій бізнес у сфері інфраструктурних послуг (який тепер називається Kyndryl), щоб зосередитися на більш прибуткових секторах, таких як обчислення в хмарі та штучний інтелект. Згодом IBM відчужила свій відділ Watson Health, який спеціалізується на використанні штучного інтелекту в сфері охорони здоров’я.

Раніше ProIT повідомляв, що компанія IBM розвиває свої системи й архітектуру мейнфреймів і надає переваги z16 та LinuxONE 4 для центрів обробки даних та хмарних обчислень.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.