ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Європейський банк HSBC розробляє застосунок Zing, який може стати конкурентом Revolut і Wise

author avatar ProIT NEWS

HSBC Holdings Plc має намір кинути виклик домінуванню фінтех-компаній, таких як Revolut і Wise Plc, повідомляє Bloomberg.

Спочатку Zing буде доступний у Великій Британії, але найбільший європейський банк планує розгорнути послугу в інших країнах у найближчі місяці.

Застосунком зможуть користуватися всі, а не тільки клієнти HSBC, що обслуговуються в банку.

Програма буде доступна в Appstore Apple Inc. і на платформі Google Play від Alphabet Inc. протягом кількох днів і буде відкрита для всіх клієнтів, оскільки банк готується до «атаки» на світовий ринок роздрібних платежів. Для реєстрації нового користувача знадобиться приблизно 3 хвилини.

«Zing має глобальні амбіції. Ми хочемо зарекомендувати себе як глобальну платформу для міжнародних платежів, яка ідеально пов’язана з нашою стратегією міжнародних платежів для HSBC. Ви побачите нас дуже скоро в Азії, на Близькому Сході та на ринках ЄС», – повідомили в банку.

Цей крок є свідченням того, як деякі глобальні фінансові гіганти прагнуть конкурувати з безліччю стартапів, які швидко розширилися за останнє десятиліття, пропонуючи різноманітні послуги від транскордонних платежів до ощадних рахунків та інвестиційних продуктів на мобільних пристроях.

HSBC вже має продукт під назвою Global Money, який пропонує клієнтам безкоштовне валютне обслуговування. З моменту свого дебюту у 2020 році сервіс залучив сотні тисяч клієнтів та обробив транзакції на суму орієнтовно $11 мільярдів у 2022 році.

Revolut був доступним для українців, які виїхали до ЄС після початку повномасштабної війни росії проти Україна, але вже наприкінці літа минулого року банк припинив оформлювати нові віртуальні картки.

Читайте також на ProIT: Диявол у деталях: рахунки ФОП за кордоном відкривати можна, але є нюанси.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.