ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

На LinkedIn зʼявилася платформа найму персоналу, розроблена Revolut

author avatar ProIT NEWS

Як повідомляє Finextra, Revolut інтегрувала свою внутрішню платформу найму персоналу з LinkedIn. Це дозволяє компаніям використовувати інструментарій для керування своїми заявками та процесами найму безпосередньо із платформи соціальних мереж, орієнтованої на бізнес і працевлаштування.

Revolut People – це комплексна платформа для управління персоналом у суперзастосунку, яка включає набір інструментів для управління персоналом, ефективності та підбору персоналу.

Компанії, які підписалися на платну систему, зможуть використовувати Google Workspace для планування співбесід і керування електронною поштою із єдиної консолі.

Також платформа включає систему відстеження заявок для перегляду резюме та керування потоками вакансій, а також шаблони та інтеграцію електронних підписів для створення й надсилання пропозицій про роботу. Ефективність нових співробітників також можна відстежувати за допомогою інструментів, які вимірюють навички та компетентність на роботі.

Сама Revolut використала програму для добору понад 10 тисяч співробітників у всьому світі та планує збільшити кількість персоналу ще на 40% протягом року. Компанія заявляє, що у 2023 році отримала понад 1 мільйон заявок на роботу в усьому світі.

«Ця платформа стала внутрішньою рушійною силою команди мрії Revolut, яка допомогла нам збільшити кількість співробітників із 250 до 10 тисяч за останні 5 років. Тепер інші компанії також можуть використовувати це для зростання», – заявили у компанії.

LinkedIn став однією з найкращих соцмереж для ведення бізнесу. Він розроблений спеціально для комунікації між представниками компаній і зручної B2B-взаємодії, завдяки чому статистика використання платформи регулярно зростає.

Про найкращі розширення для LinkedIn, які підвищать вашу продуктивність, читайте на нашому сайті.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.