ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Інструмент Amazon CodeWhisperer отримує спеціальні оновлення MongoDB

author avatar ProIT NEWS

Компанія Amazon оголосила, що її інструмент для створення коду, доступний через AWS, Amazon CodeWhisperer, був «оптимізований» для надання «покращених» пропозицій щодо розробки застосунків у MongoDB –  програмі керування базами даних з відкритим кодом.

Тепер CodeWhisperer може надати кращі рекомендації щодо коду, пов’язані з MongoDB, які відображають найкращі практики, стверджують в Amazon, даючи змогу розробникам швидше створювати прототипи. Про це повідомляє TechCrunch.

«Незалежно від того, яку програму створюють розробники, тепер вони можуть отримувати генеративні пропозиції коду на основі штучного інтелекту, які відповідають найкращим практикам MongoDB. Зокрема, наші спільні клієнти тепер отримають переваги від оптимізованих пропозицій як для AWS, так і для MongoDB, що ще більше прискорить розробку під час створення високомасштабованих хмарних програм», – повідомив Діпак Сінгх, віцепрезидент із розробки досвіду розробників нового покоління в AWS.

Щоб покращити пропозиції CodeWhisperer щодо MongoDB, AWS працювала з командою, яка обслуговує базу даних, – компанією MongoDB, щоб навчити базову модель ШІ CodeWhisperer на «ретельно відібраному» контенті та коді на C#, Go, Java, JavaScript і Python.

Навчальні дані були отримані з документації MongoDB, випадків використання і звичайних завдань MongoDB, таких як агрегації даних та операції. До того ж команда MongoDB взяла активну участь в оцінці результатів CodeWhisperer під час навчального процесу.

«Навчання інструментам кодування на основі ШІ – це повторюваний процес, і ми в захваті від результатів, які ми бачили на цей час. Ми продовжимо співпрацю з командою Amazon CodeWhisperer для подальшої оптимізації продуктивності й точності, щоб забезпечити ще кращий досвід для розробників, які створюють програми за допомогою MongoDB Atlas на AWS», – сказав в інтерв’ю TechCrunch Ендрю Девідсон, старший віцепрезидент із продукту в MongoDB.

Amazon і MongoDB мають довгу спільну історію, близько 7 років тому вони співпрацювали над запуском MongoDB Atlas, повністю керованого сервісу MongoDB на AWS.

Аналітикам цікаво подивитися, який прецедент це створить у сфері створення комерційного коду і чи можна очікувати, що AWS працюватиме з іншими постачальниками над оптимізацією CodeWhisperer на основі коду в майбутньому?

На Microsoft, GitHub та OpenAI подали до суду за груповим позовом, який звинувачує компанії у порушенні закону про авторські права, дозволивши Copilot, власному інструменту GitHub для генерації коду, відтворювати ліцензовані фрагменти коду без надання авторства. Можливо, Amazon закладає основу, щоб уникнути такої ситуації.

Раніше ми повідомляли, що Amazon укладає угоду з Microsoft на суму $1 мільярд на хмарні інструменти Microsoft 365.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.