ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Хмарний ІТ-кластер: ком’юніті для підтримки ІТ-компаній від Kharkiv IT Cluster та USAID

author avatar ProIT NEWS

Експерти Harvard Business Review і світові тренди засвідчують, що участь у розбудові потужних спільнот не тільки зміцнює їхніх учасників, але й надає конкурентні переваги для бізнесу по всьому світу. Згідно з дослідженнями Advanter Group, члени таких об’єднань зростають швидше за ринок.

Класичний кластер – це, зазвичай, про належність до галузі та певного регіону. Маючи офіс у місті, ви можете приєднатися до місцевої спільноти. Але війна дещо змінила підхід до об’єднання. Багато компаній змушені були релокувати своїх фахівців, айтівці розкидані по всій країні та світу. Цей перехід до режиму роботи з віддаленими командами створив нові виклики й обмеження для бізнесу.

Kharkiv IT Cluster – це спільнота, яка значно зросла протягом повномасштабного вторгнення, оскільки консолідація є шляхом до виживання. Сьогодні це понад 270 учасників та партнерів.

За багато років Kharkiv IT Cluster створив унікальний пакет кластерних сервісів для ІТ-бізнесу, які допомагають зберегти бізнес і розвиватися.

Цей досвід надихнув на запуск нового проєкту «IT Cluster in the Cloud» у партнерстві Kharkiv IT Cluster і Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Вказана ініціатива змінює уявлення про те, як ІТ-компанії можуть співпрацювати та розвиватись у складний період турбулентності.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає у розбудові спрощеного і прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатися перевагами міжнародної торгівлі.

Про проєкт «IT Cluster in the Cloud»

Метою проєкту є масштабування підтримки малих та середніх ІТ-компаній, які під час війни змушені розташовуватися у різних куточках країни й світу. ІТ-галузь переживає непрості часи й «ідеальний шторм», тож підтримка їй необхідна як ніколи.

Очікується, що проєкт зміцнить стійкість ІТ-бізнесу, посилить спроможність до збільшення продажів, найму талантів та залучення інвестицій.

«IT Cluster in the Cloud» надасть ІТ-компаніям зручний доступ до кластерних сервісів, експертної підтримки та нетворкінгу, незважаючи на відсутність чи наявність регіонального офісу.

Хто може долучитися до проєкту

Проєкт «IT Cluster in the Cloud» відкритий для всіх ІТ-компаній, будь то дійсні учасники Kharkiv IT Cluster або представники ІТ-бізнесу, які ще не є членами спільноти.

Долучитися до проєкту дуже просто – заповніть заявку на сайті Kharkiv IT Cluster, щоб отримати унікальний кластерний сервіс без географічних обмежень.

Учасники проєкту «IT Cluster in the Cloud» матимуть доступ до кластерних сервісів, підтримки, обміну клієнтів чи вільного стафу (щоб запобігти звільненню тимчасово незадіяних фахівців).

Вартість базового рівня участі в заходах проєкту для учасників з ІТ-компаній покривається за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Серед головних завдань ініціативи: ‌‌

1) Підвищення експортної спроможності та наочна демонстрація стійкості ІТ-бізнесу для клієнтів за кордоном, включно зі стартапами та продуктовими компаніями.

2) Надання підтримки учасникам щодо збереження і відновлення бізнесу, зокрема в юридичних питаннях.

Участь у проєкті передбачає можливості нетворкінгу в галузях HR, Sales і PR/Marketing, що дасть змогу ІТ-компаніям створювати партнерства, зокрема шерити між собою клієнтів і тимчасово вільних фахівців для збереження їх в ІТ-індустрії України.

У межах проєкту відбудеться комунікаційна кампанія для клієнтів і фахівців, яка дозволить керівникам отримати необхідну підтримку своїх брендів у ком’юніті, а ІТ-галузі – зберегти до 1500 робочих місць.

«IT Cluster in the Сloud» – це виняткова можливість для розвитку і трансформацій ІТ-компаній, стартапів і фахівців. Ця ініціатива є унікальною точкою по залученню інвестицій та розширенню міжнародного співробітництва з будь-якого куточка країни чи за кордоном.

Долучайтеся до простору розвитку, поваги та підтримки, ставайте частиною «IT Cluster in the Сloud», змінюйте світ навколо разом із незламною ІТ-спільнотою – Kharkiv IT Cluster!

‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.