ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Logz.io використовує ШІ для виявлення аномалій у реальному часі

author avatar ProIT NEWS

Logz.io додав можливість виявлення аномалій у реальному часі до своєї платформи спостережень, що спрощує кореляцію впливу ІТ-подій на бізнес-процеси. Про це повідомляє DevOps.com.

Ця можливість базується на моделях штучного інтелекту (ШІ), навчених на основі історичних даних, зібраних за допомогою платформи Logz.io Open 360.

Технічний директор Logz.io Асаф Ігал сказав, що це доповнення до платформи Open 360 дає змогу командам DevOps використовувати алгоритми машинного навчання для виявлення аномалій у критично важливих процесах, які вимагають подальшого дослідження.

Logz.io вбудовує моделі ШІ у свою платформу з минулого року. Останнє оновлення дозволить організаціям ще більше долати розрив між ІТ та бізнесом, зазначив Ігал.

Кінцева мета полягає в тому, щоб командам DevOps було легше миттєво виявляти будь-яку аномальну поведінку застосунків, яка становить ризик для бізнесу, включно з інцидентами кібербезпеки.

За словами посадовця, можливості штучного інтелекту, які Logz.io постійно додає до своїх платформ спостереження, є прозорими для команд DevOps. Замість цього Logz.io вбудовує у свою платформу кілька типів моделей ШІ. Командам DevOps не обов’язково потрібно буде створювати власні моделі, щоб скористатися перевагами ШІ для спостереження за застосунками.

Однак навряд чи штучний інтелект незабаром замінить потребу у командах DevOps, сказав Ігал. Зрештою, є причина, чому моделі ШІ називають другими пілотами, а не автоматичними пілотами.

Читайте також на ProIT про захист конвеєра DevOps: інструменти та найкращі практики.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.