ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Маск хоче зробити Twitter (Х) платним

author avatar ProIT NEWS

Американський мільярдер Ілон Маск пропонує зробити соціальну платформу X (колись Twitter) платною для всіх користувачів.

Таким чином власник соцмережі планує боротися з ботами та підробленими обліковими записами. Про це Маск заявив під час розмови з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, повідомляє ВВС.

«Ми переходимо до невеликої щомісячної оплати за користування системою», – сказав він.

Конкретну суму Ілон Маск поки не назвав, але уточнив, що доступ до соцмережі буде коштувати дешевше за платну підписку X Premium, вартість якої становить $8 на місяць.

«Насправді ми збираємося придумати нижчий рівень ціноутворення. Тож просто хочемо, щоб це були лише невеликі гроші», – зазначив Ілон Маск.

Він наполягає на тому, що платний доступ до соцмережі спрямований на боротьбу з ботами.

«Створення бота коштує копійки. Але якщо комусь доведеться заплатити навіть кілька доларів або щось подібне, якусь незначну суму, ефективна вартість ботів буде дуже високою… На мій погляд, це насправді єдиний захист від величезних армій ботів», – розмірковує Маск.

Однак ризик полягає у тому, що платний доступ до X може призвести до втрати великої частини користувачів. Це своєю чергою може знизити дохід від реклами, який наразі становить переважну більшість доходу компанії.

«Незрозуміло, чи це був лише неочікуваний коментар, чи сигнал про більш тверді плани, про які ще не було оголошено. Маск уже давно заявляє, що його рішення для позбавлення від ботів і підроблених облікових записів на платформі соціальних мереж стягує плату за перевірку», – пише видання.

З того часу, як Ілон Маск очолив Twitter минулого року, він прагнув заохотити користувачів платити за покращений сервіс, який тепер називається X Premium.

Платним підписникам надано більше функцій, як-от довші публікації та покращена видимість на платформі. Однак наразі користувачі можуть використовувати X безкоштовно.

Раніше ми повідомляли, що X тепер дозволяє платним користувачам приховувати свої уподобайки.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.