ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta розгортає спільноти в Messenger

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta тихо розгортає нову функцію «Спільноти» в Messenger, підтверджує TechCrunch.

Ця функція розроблена, щоб допомогти організаціям, школам та іншим приватним групам спілкуватися більш організовано і структуровано. Розгортання відбулося після того, як у 2022 році Meta представила спільноти у WhatsApp.

Вказана функція дає змогу людям спілкуватися з іншими, не потребуючи для цього зв’язаної групи Facebook.

Meta запустила Чати спільноти в Messenger ще у 2022 році як спосіб для людей у ​​групах Facebook спілкуватися в режимі реального часу. Завдяки цій новій функції компанія дозволяє людям створювати спеціальні місця для спілкування в режимі реального часу в Messenger без підключення до групи Facebook.

Запуск вказує на те, що Meta прагне розширити функціональність Messenger і відрізнити його від інших служб обміну повідомленнями, таких як iMessage.

Також це спроба додати ширший аспект соціальної мережі до програми обміну повідомленнями за межами Facebook, допомагаючи людям знаходити свою спільноту і спілкуватися з нею безпосередньо у Messenger.

Спільноти об’єднують кілька групових чатів в одному місці. Кожна з них має окремий «домашній» простір, де адміністратори можуть ділитися оновленнями й оголошеннями. У Мета кажуть, що до 5000 людей можуть приєднатися до спільноти через запрошення, якими можна поділитися.

Цю функцію можна використовувати для створення спеціального простору для таких речей, як організації, школи тощо, а також для створення спеціального простору для спілкування з друзями зі схожими інтересами.

Хоча зазначена функція працює подібно до спільнот у WhatsApp, у компанії переконані, що є одна ключова відмінність, яка полягає в тому, що спільноти Messenger підключені до соціального графіка Facebook. При цьому WhatsApp вимагає від користувачів мати чийсь номер телефону, щоб запросити його до спільноти, розробники спільнот у Messenger можуть розвивати свої спільноти, запрошуючи друзів у Facebook і друзів друзів.

Слід зазначити, що спільноти в Messenger створені для більш публічних розмов порівняно із групами Facebook: всі поточні та майбутні учасники спільноти можуть бачити вміст чату.

Нова функція доступна для всіх користувачів у всьому світі.

Раніше ми повідомляли, що Meta надала користувачам Messenger можливість створювати спільні альбоми в чатах, надсилати фотографії у високій роздільній здатності та ділитися великими файлами розміром до 100 Мб.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.