ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Нове в Messenger: спільні альбоми, можливість надсилати HD-фотографії та великі файли

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta надає користувачам Messenger можливість створювати спільні альбоми в чатах, надсилати фотографії у високій роздільній здатності та ділитися великими файлами розміром до 100 Мб. Про це повідомляє Tech Crunch.

Дотепер користувачі могли бачити лише список фотографій, опублікованих у певному чаті Messenger, і не могли групувати чи впорядковувати їх будь-яким способом. Тепер же користувачі можуть створювати альбоми фотографій і відео у групових чатах. Наприклад, альбом нещодавніх весняних канікул чи святкування 80-річчя бабусі.

Щоб створити альбом у груповому чаті, необхідно вибрати кілька фотографій у вашому чаті, а потім натиснути «Створити альбом». Також можна створити альбом, утримуючи фотографію в чаті. Якщо ж ви хочете додати фотографії до наявного альбому, то для цього можете натиснути опцію «Додати до альбому».

Кожен учасник чату може переглядати, додавати, видаляти та завантажувати фотографії та відео в альбомі. Його можна знайти, натиснувши кнопку «Медіа» в чаті.

Запуск спільних альбомів, імовірно, буде бажаним доповненням для користувачів, оскільки ця можливість недоступна в інших службах обміну повідомленнями Meta, WhatsApp та Instagram DM.

Що стосується нової можливості обміну фотографіями у форматі HD, то тепер користувачі можуть перемикати цю опцію після вибору зображення у редакторі чатів. Запуск нової функції відбувся після того, як у вересні 2023 року компанія Meta запровадила підтримку фотографій у форматі HD у WhatsApp.

Крім того, Messenger пропонує альтернативу електронній пошті для надсилання великих файлів, оскільки тепер він дозволяє користувачам надсилати файли Word, PDF, Excel та zip безпосередньо в чатах. Користувачі можуть зробити це, натиснувши кнопку + у чаті, а потім вибравши потрібний файл на своєму пристрої.

Також зʼявилася нова опція для користувачів, щоб зв’язуватися з іншими за допомогою сканування QR-коду. Це усуває необхідність вводити чиєсь ім’я чи номер, щоб почати спілкуватися з ними в застосунку.

Нові функції доступні на мобільних пристроях для всіх користувачів Messenger.

Нагадаємо, нещодавно в Messenger зробили наскрізне шифрування параметром за замовчуванням для всіх особистих повідомлень і дзвінків.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.