Messenger нарешті додає наскрізне шифрування за замовчуванням
Приблизно хвилину

Messenger нарешті додає наскрізне шифрування за замовчуванням

author avatar ProIT NEWS

Messenger нарешті робить наскрізне шифрування параметром за замовчуванням для всіх особистих повідомлень і дзвінків разом із кількома іншими оновленнями. Це гарна новина для всіх, хто турбується про свою конфіденційність в Інтернеті, повідомляє Mashable.

Meta вперше запровадила наскрізне шифрування в Messenger у 2016 році, але ця опція була доступна не в усіх регіонах і не була увімкнена за замовчуванням.

У серпні цього року було оголошено про тестування наскрізного шифрування за замовчуванням, і тепер Meta нарешті готова запустити цю функцію безпеки для всіх.

«На це знадобилися роки, тому що ми витратили час, щоб зробити це правильно. Наші інженери, криптографи, дизайнери, експерти з політики та менеджери з продуктів невпинно працювали над відновленням функції Messenger із нуля», – написала Лоредана Крісан із Meta у своєму блозі.

Це оновлення означає, що всі бесіди в Messenger один на один тепер будуть повністю приватними, і ніхто, крім самих учасників, не зможе їх бачити. Вміст повідомлень залишатиметься у таємниці навіть від самої Meta.

Шифрування застосовуватиметься як до текстових розмов, так і до відеодзвінків, але чати, у яких беруть участь понад дві особи, поки що незахищені.

Однак не всі отримають оновлення відразу. У Meta заявили, що для завершення глобального розгортання знадобиться кілька місяців. Ви дізнаєтесь, що наскрізне шифрування зʼявилося у вас, коли Messenger запропонує вам налаштувати метод відновлення, наприклад PIN-код, який дасть змогу відновлювати повідомлення щоразу, коли ви змінюєте телефон.

Оновлення месенджера дозволять редагувати надіслані повідомлення

Три смартфони, які демонструють процес редагування повідомлення Messenger.

Шифрування за замовчуванням – це ще не все, що Meta додає до своєї програми обміну повідомленнями.

Також компанія оголосила, що користувачі Messenger тепер можуть редагувати повідомлення, які вже були надіслані. Після натискання «Надіслати» у вас є 15-хвилинне вікно, щоб відредагувати повідомлення, але історія редагування повідомлень все одно буде доступна Meta.

Раніше ми повідомляли, що компанія закликала запровадити батьківський контроль і створити для цього прості й ефективні способи.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.