ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Дозвіл на завантаження: Meta закликає запровадити батьківський контроль

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta, що володіє Instagram і Facebook, зіткнулася з критикою за те, як вона поводиться з підлітками, які використовують її платформи. Керівник служби безпеки фірми закликав до «простого загальногалузевого рішення» для регулювання використання дітьми соціальних мереж, повідомляє BBC.

«Батьки повинні схвалювати завантаження застосунків їхніми дітьми. Ми підтримуємо федеральне законодавство, яке вимагає від магазинів застосунків отримувати схвалення батьків щоразу, коли їхні підлітки віком до 16 років завантажують програми», – заявила голова глобальної безпеки Meta Антігона Девіс.

Коли підліток хоче завантажити програму, магазини застосунків будуть зобов’язані сповіщати її батьків. Подібно до того, як батьки отримують сповіщення, якщо їхній підліток намагається зробити покупку.

Батьки можуть вирішити, чи хочуть вони схвалити завантаження. Вони також можуть верифікувати вік підлітка під час налаштування свого телефону, щоб підтверджувати вік кілька разів у кількох програмах.

Пані Девіс сказала, що покладання відповідальності за батьківський контроль на магазини застосунків також «допоможе зберегти конфіденційність», обмеживши кількість окремих компаній, які збирають «потенційно конфіденційну ідентифікаційну інформацію».

Ця новина з’явилася в той момент, коли Meta стикається зі зростанням судових позовів, пов’язаних із використанням її застосунків дітьми та підлітками.

Зокрема, тиждень тому викривач заявив Конгресу США, що, на його думку, Instagram робить недостатньо для захисту підлітків від шкоди в Інтернеті. Він сказав, що його 14-річна донька зіткнулася з сексуальними домаганнями в Instagram, і він вважав, що Meta повинна зробити більше для боротьби з цією проблемою.

Раніше в Meta заявляли, що представили «понад 30 інструментів» для підтримки безпечного онлайн-середовища. Але політики в США все частіше вирішують ухвалити місцеві закони для вирішення проблеми, що може призвести до розробки більш складної правової бази для Meta й інших компаній.

У березні штат Юта став першим штатом у США, який вимагає від соціальних мереж отримувати згоду батьків на використання їхніх програм дітьми.

Meta заявила, що вимагає ухвалення національного закону.

«Як індустрія, ми повинні об’єднатися із законодавцями, щоб створити прості й ефективні способи для батьків контролювати досвід своїх підлітків в Інтернеті. Потрібне законодавство, щоб усі програми, якими користуються підлітки, відповідали однаковим стандартам», – сказала пані Девіс.

Компанії соціальних медіа також стикаються з дедалі більшим регулюванням у всьому світі.

Нагадаємо, у ЄС закони про конфіденційність даних створили таку проблему для Meta, що вона ввела плату за підписку, щоб їх обійти.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.