ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ШІ зможе створювати зображення у WhatsApp в реальному часі

author avatar ProIT NEWS

Meta запускає бета-версію створення зображень штучного інтелекту в режимі реального часу для користувачів WhatsApp (поки що у США), повідомила компанія у своєму блозі.

Щойно ви почнете вводити підказку для перетворення тексту в зображення у чаті з Meta AI, то побачите, як воно змінюється, додаючи все більше подробиць про те, що ви хочете створити.

У прикладі, яким поділилися фахівці Meta, користувач вводить підказку «Уявіть собі футбольний матч на Марсі». Згенероване зображення швидко змінюється від типового футболіста до повного футбольного поля на марсіанському ландшафті. Якщо у вас є доступ до бета-версії, то можна випробувати цю функцію на собі, відкривши чат із Meta AI, а потім розпочавши підказку зі слова «Уявіть».

У компанії кажуть, що їхня модель Meta Llama 3 тепер може створювати чіткіші та якісніші зображення і краще відображати текст. Також користувачі можуть попросити Meta AI анімувати будь-які надані ними зображення, щоб вони могли перетворити їх на GIF і поділитися з друзями.

Крім доступності у WhatsApp, генерація зображень у реальному часі також доступна для користувачів із США через Meta AI для Інтернету. Нова функція є частиною ширшого розгортання функцій штучного інтелекту в усіх програмах Meta, включно з WhatsApp, Instagram, Facebook і Messenger.

Раніше ProIT повідомляв, що Наглядова рада Meta ухвалюватиме рішення щодо сексуальних зображень публічних осіб, створених ШІ.

Також ми писали, що компанія випустить Llama 3 LLM, щоб конкурувати із GPT-4.

Чи можна бути впевненими, що ШІ справді діє неупереджено та не порушує права людини? Читайте на ProIT матеріал на цю тему під назвою: Упереджений ШІ, або Як технології призводять до зростання випадків дискримінації.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.