ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Функція Stories у Telegram вже доступна, але тільки для користувачів Premium

author avatar ProIT NEWS

Нова функція Stories у Telegram нарешті з’явилася, як і було обіцяно, але наразі доступна лише для користувачів із преміум-підпискою. Про це компанія повідомила у Twitter.

Минулого місяця генеральний директор Павло Дуров розповів про нову функцію. Вона пропонує ширший функціонал, ніж Stories в інших застосунках, і дає змогу вибрати, хто може бачити Stories і як довго вони будуть доступні перед тим, як зникнуть.

Stories у Telegram нагадують подібну функцію в Messenger Facebook: відображаються у вигляді бульбашок, що розгортаються, у верхній частині списку розмов. Користувачі можуть зробити їх доступними для загального перегляду разом із низкою інших варіантів: лише контакти (за винятком), вибрані контакти чи близькі друзі.

Можна додавати підписи та посилання, а також позначати інших. Користувачі мають змогу ділитися фотографіями та відео, знятими одночасно передньою та задньою камерами, як у публікаціях на BeReal.

Якщо ви не хочете бачити публікації від певної людини, то у відповідному розділі можете перемістити такий контакт до списку «Приховані».

Крім того, користувачі мають змогу вибрати, коли закінчиться термін дії їхніх історій: через 6, 12, 24 або 48 годин. Stories можна постійно відображати на сторінці профілю, вибираючи налаштування конфіденційності для кожної публікації, а користувачі мають змогу надсилати реакції та відповіді.

Однак для того, щоб скористатися цією функцією, необхідно підписатися на Telegram Premium, вартість підписки на який становить $4,99 на місяць.

ProIT раніше писав, що МЗС України створило чат-бот у Telegram для українців за кордоном.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.