ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

МЗС створило чат-бот в Telegram для українців за кордоном

author avatar ProIT NEWS

Міністерство закордонних справ України за підтримки криптовалютної біржі Європи WhiteBIT запустило чат-бот для допомоги українцям по всьому світу.

Чат-бот може обслуговувати кількох користувачів одночасно та консультувати їх щодо найбільш поширених запитань: правил в'їзду до іноземної країни, оформлення тимчасового захисту, соціального забезпечення, повернення в Україну, консульських послуг.

“Враховуючи велику кількість наших громадян, які потребують допомоги МЗС за кордоном, чат-бот є важливою ініціативою, яка допоможе оптимізувати процеси та надавати нашим громадянам необхідну інформацію в декілька кліків. Ми розпочали співпрацю з WhiteBIT ще минулого року, на початку повномасштабного вторгнення рф, і втілили низку важливих проєктів для наших громадян. Ця підтримка виявилася вкрай своєчасною на тлі безпрецедентного виїзду українців за кордон внаслідок російської агресії”, — зауважила пресслужба МЗС України.

Як повідомили в МЗС, чат-бот доповнить діяльність call-центру, який розпочав роботу в червні минулого року і за цей час опрацював близько 15 тисяч дзвінків. Географія звернень налічує 96 країн. Найбільше запитів на допомогу надійшло з Німеччини, Польщі, Італії, Туреччини та України.

«Запуск чат-бота суттєво розширює можливості та значно спрощує саму процедуру отримання необхідної інформації нашими громадянами», — розповів СЕО WhiteBIT Володимир Носов.

Скористатися чат-ботом можна за посиланням.

Окрім чат-бота, українці за кордоном все ще можуть звернутися до call-центру за номером +38 (044) 224 57 20.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.