ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft передумала замінювати кнопку «Показати робочий стіл» кнопкою Copilot у Windows 11

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft прагне, щоб люди використовували її ШІ-помічника Copilot. Компанія навіть планувала замінити кнопку «Показати робочий стіл» у Windows 11 кнопкою для відкриття Copilot. Однак зміна тепер скасовується, зазначено у блозі Microsoft.

Компанія випускає Windows 11 Insider Preview Build 22635.3566 (KB5037002) у Windows 11 Beta Channel. Серед інших змін кнопка «Показати робочий стіл» у крайньому правому куті панелі завдань тепер знову увімкнена за замовчуванням замість того, щоб показувати кнопку Copilot. Її можна повернути, клацнувши правою кнопкою миші панель завдань і вибравши «Параметри панелі завдань».

Як зазначає HowToGeek, коли корпорація вперше додала Copilot до Windows 11 у 2023 році, це була нова кнопка в центрі панелі завдань поруч із панеллю пошуку і кнопкою багатозадачності. Пізніше Microsoft поекспериментувала із переміщенням її у праву частину панелі завдань, замінивши кнопку «Показати робочий стіл», яка існує з Windows 7 (або Windows 98, якщо рахувати бета-версії).

Кнопка Copilot також більш барвиста, ніж інші монохромні значки, що робить її більш помітною в інтерфейсі. Microsoft зробила те саме із кнопкою Bing Chat (пізніше кнопкою Copilot) у браузері Edge.

У корпорації лише заявили, що скасовують зміни у відповідь на відгуки, і не надали додаткових подробиць. Заміна кнопки виявилася непопулярною серед користувачів, оскільки кнопка «Показати робочий стіл» існує вже 15 років і багато людей взагалі не хочуть використовувати Copilot.

Поки що незрозуміло, чи ця початкова зміна потрапила до багатьох людей за межами каналів Windows 11 Insider Preview, але незабаром її буде скасовано. Також можна змінити це вручну, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши «Параметри панелі завдань» або відкривши програму «Налаштування» та перейшовши до «Персоналізація» > «Панель завдань».

У тій самій бета-версії було покращено піктограми віджетів на панелі завдань, тому вони більше не повинні бути піксельними або нечіткими, а віджети на екрані блокування тепер надійніші та мають покращену якість.

Протягом останніх кількох місяців Microsoft чимало експериментувала з екраном блокування у Windows 11. Так, у січні почала з’являтися панель погоди, а в березні компанія показувала рекламу Copilot у вигляді QR-коду.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft тестує рекламу в меню «Пуск» на Windows 11.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.