ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft тестує рекламу в меню «Пуск» на Windows 11

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft повідомила про випуск нового тестового білду Windows 11 Insider Preview Build. Крім оновлення Copilot та низки інших функцій, у меню «Пуск» додали рекламні оголошення програм із Windows Store, повідомляється у блозі компанії.

Реклама програм відображатиметься у меню в розділі «Рекомендоване», але тільки у користувачів Windows Insiders у бета-каналі в США, де зазвичай тестуються нові функції. Однак це ще не означає, що їх обов’язково введуть для всіх користувачів Windows. Також функція не поширюватиметься на комерційні пристрої.

Вимкнути її можна так: зайти в «Параметри», знайти пункт «Персоналізація», вибрати «Пуск» і вимкнути перемикач «Показувати рекомендації щодо порад, реклами застосунків тощо».

У блозі компанії зазначено, що вона хоче зібрати відгуки користувачів, адже від цього залежатиме подальша доля тестованої функції.

До того ж у програмі Windows Insiders випробовують зміни у роботі Windows Spotlight на робочому столі, яка дозволить змінити чи уподобати зображення.

Крім того, ці зміни змусять піктограму Spotlight поводитися як і інші значки на робочому столі. Інсайдери помітять кілька різних способів обробки цих коригувань.

Ще у Windows Insiders тестують сторінку «Пов’язані пристрої», яка дає змогу керувати ПК і консолями Xbox. Ця сторінка налаштувань відображатиметься лише в домашньому і професійному випусках Windows 11 і якщо ви увійшли у Windows за допомогою облікового запису Microsoft.

Також корпорація впроваджує оновлений Copilot у Windows, який додає можливість перемикатися між наявною прикріпленою поведінкою, що приєднує Copilot збоку від вашого робочого столу, і новим режимом, у якому він діє як звичайне вікно програми, яке можна змінювати та переміщати по екрану.

Читайте також на ProIT: У Microsoft впевнені, що Windows on Arm перевершить MacBook Air M3.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.