Найбільша у світі приватна розвідувально-аналітична компанія Recorded Future наступного року інвестує в підтримку України $23 мільйони
Приблизно хвилину

Найбільша у світі приватна розвідувально-аналітична компанія Recorded Future наступного року інвестує в підтримку України $23 мільйони

author avatar ProIT NEWS

У Мінцифри повідомили, що Recorded Future продовжить допомагати Україні захищати критичну інфраструктуру від військової та кіберагресії росії у 2024 році. Загальна сума інвестицій на підтримку України у наступному році становитиме понад $23 мільйони.

Recorded Future підтримує Україну від початку повномасштабного вторгнення: надає розвідувальні дані для захисту критичної інфраструктури України, допомагає розслідувати воєнні злочини росіян тощо.

Компанія відкрила доступ до програмної платформи Intelligence Cloud на понад $10 мільйонів, а за 2023 рік інвестувала в допомогу Україні більш ніж $20 мільйонів.

Зокрема, Recorded Future та CERT-UA спільно працювали над виявленням та усуненням шпигунської кампанії, що проводиться зловмисником BlueDelta/APT28 в українських урядових організаціях. Це стало можливим, використовуючи Recorded Future Network Intelligence, фішингові дані та дані про шкідливе програмне забезпечення.

Наступного року Recorded Future продовжить співпрацювати з українськими державними органами та підприємствами, серед яких Мінцифри, Держспецзв’язку, ГУР, СБУ, Міноборони, Генпрокуратура та Кіберполіція.

У жовтні 2022 року Recorded Future заявила про розширення українського офісу. Очікується, що до 2025 року у локальній команді працюватимуть приблизно 100 розробників софта, інженерів та аналітиків.

У грудні минулого року команда Мінцифри підписала з Recorded Future Меморандум про співробітництво. Це дало змогу посилити партнерство та розпочати спільну роботу над створенням нових продуктів і технологій для захисту критичної інфраструктури.

Війна на українському кіберфронті почалася у 2014 році, коли росія запустила масштабну DDoS-атаку на Дарницьку ТЕЦ.

У 2022 році урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA зареєструвала 2194 кібератаки, чверть із них – на органи влади.‌‌

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.