ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

NetApp розширює Microsoft Alliance, щоб включити інструменти CloudOps

author avatar ProIT NEWS

NetApp розширила свій альянс із Microsoft, щоб включити свій портфель інструментів CloudOps для оптимізації середовищ хмарних обчислень, повідомляє DevOps.com.

Раніше альянс між двома компаніями зосереджувався на управлінні даними, але тепер він розширюється, щоб включити інструменти для розгортання робочих навантажень, підвищення продуктивності та зниження витрат за допомогою алгоритмів машинного навчання в обох екземплярах віртуальних машин і службі Azure Kubernetes (AKS).

Кевін Макграт, віцепрезидент Spot від NetApp, сказав, що в економічно складніші часи набагато більше зосереджується на програмному стримуванні хмарних витрат за допомогою найкращих практик FinOps у контексті робочого процесу DevOps.

Організації також починають створювати команди розробників платформ, щоб ефективніше керувати робочими процесами DevOps у масштабі гібридних хмарних обчислювальних середовищ.

Протягом багатьох років розробники надавали ресурси хмарної інфраструктури практично без нагляду. На жаль, розробники також схильні до надмірного надання ресурсів інфраструктури, щоб забезпечити максимальну доступність програм. Багато з цих ресурсів інфраструктури ніколи не споживаються програмою, тому вартість хмарних обчислень стає завищеною.

Крім того, від ІТ-лідерів все більше вимагається, щоб витрати на хмару були більш передбачуваними. Раптові стрибки споживання, що призводять до збільшення щомісячних рахунків, є небажаним сюрпризом для фінансових команд, які тепер повинні більш ретельно керувати витратами.

Постійний прогрес у галузі штучного інтелекту має полегшити прогнозування витрат у високодинамічних хмарних обчислювальних середовищах. Навігація в усіх варіантах ціноутворення, які надають постачальники хмарних послуг, є складною. Команди ІТ повинні чітко розуміти атрибути кожного робочого навантаження, щоб забезпечити оптимальне використання ресурсів хмарної інфраструктури.

Менш зрозумілим є те, наскільки ІТ-команди протиставляють постачальників хмарних послуг один одному. Ціноутворення на хмарні служби, якими сьогодні користується більшість організацій, досить однакове. Більшість організацій, які розгортають робочі навантаження у хмарі, як правило, виконують основну їх частину в одній службі, оскільки їм бракує внутрішнього досвіду, необхідного для однаково ефективного керування кількома хмарами.

Деякі робочі навантаження можуть виконуватися у додаткових хмарах, але корпоративні ліцензійні угоди винагороджують клієнтів за виконання більшої кількості робочих навантажень у хмарі. Єдиний спосіб справді оптимізувати витрати на хмару – перенести робоче навантаження на менш дорогі рівні обслуговування, які можуть бути доступними лише протягом відносно обмеженого періоду часу.

Так чи інакше, відсоток робочих навантажень, які організації виконують у хмарі, неухильно зростає, ІТ-команди стають більш вправними як у максимізації продуктивності застосунків, так і в пов’язаному з цим поверненні інвестицій (ROI).

Кожна ІТ-організація повинна буде вирішити для себе, як найкраще керувати хмарними обчислювальними середовищами, оскільки вона продовжує створювати та розгортати хмарні застосунки разом із застарілими монолітними програмами, що працюють на віртуальних машинах.

NetApp робить ставку на те, що потреба в таких інструментах, як CloudOps, зростатиме паралельно із підвищенням складності середовищ хмарних обчислень. Проблема, як завжди, полягає в пошуку й утриманні талантів, необхідних для керування хмарними обчислювальними середовищами, тоді як будь-яка інша організація шукає такого ж досвіду.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.