ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Новий продукт Google Vids створює відео за допомогою ШІ

author avatar ProIT NEWS

Протягом десятиліть робота оберталася навколо документів, електронних таблиць і слайдів. Word, Excel, PowerPoint, Pages, Numbers, Keynote. Документи, Таблиці, Презентації. Розробники шукали способи використання штучного інтелекту, щоб допомогти клієнтам створювати креативний контент.

У вівторок на конференції клієнтів Google Cloud Next у Лас-Вегасі компанія Google представила новий інструмент для створення відео на основі ШІ під назвою Google Vids. Після випуску він стане частиною набору продуктивності Google Workspace, повідомляє видання Tech Crunch.

Ідея полягає в тому, щоб надати інструмент для створення відео разом з іншими інструментами Workspace, такими як Документи й Таблиці, з можливістю створювати та працювати у вебпереглядачі.

«Це ваш помічник у редагуванні, написанні й створенні відео, все-в-одному. Ми допомагаємо перетворити ресурси, які у вас уже є (маркетингову копію, зображення чи будь-що інше на вашому диску), у досконале відео», – говорить Апарна Паппу, віцепрезидент і генеральний директор Google Workspace.

Як і з іншими інструментами Google Workspace, ви зможете співпрацювати з колегами у браузері в реальному часі.

«Немає необхідності відправляти файли електронною поштою. Ви та ваша команда можете працювати над історією одночасно з усіма тими самими засобами контролю доступу та безпеки, які ми надаємо для всього Workspace», – запевняють у Google.
Екран шаблону Google Vids.

Як і більшість генеративних інструментів ШІ, Google Vids починається з підказки. Ви вводите опис того, як хочете, щоб відео виглядало. Потім можна отримати доступ до файлів на своєму Google Drive або використовувати стандартний контент, наданий Google, і штучний інтелект створить розкадрування відео на основі ваших ідей.

Можна змінити порядок різних частин відео, додати переходи, вибрати шаблон і вставити звукову доріжку, куди записуєте аудіо. А також додати сценарій, і попередньо встановлений голос прочитає його. Попутно колеги можуть коментувати або вносити зміни, як і з будь-яким іншим інструментом Google Workspace.

Наразі Google Vids проходить обмежене тестування. У червні він стане доступним для тестування у Google Labs і з часом стане доступним для клієнтів із підпискою Gemini for Workspace.

Нещодавно ми повідомляли, що дослідники компанії Google розробили нову нейромережу, яка може виявляти різні захворювання дихальних шляхів за кашлем людини. Модель ШІ отримала назву Health Acoustic Representations (HeAR), що перекладається як «звукова картина здоров’я».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.