ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Новий стартап колишнього CEO Google створюватиме дрони з ШІ. До чого тут Україна?

author avatar ProIT NEWS

Колишній CEO Google Ерік Шмідт вкладає кошти, зароблені в Google, для фінансування стартапу зі створення ударних дронів на основі штучного інтелекту, повідомляє Extreme.tech.

Про існування нового військового проєкту безпілотника Шмідта стало відомо на початку цього місяця, але наразі з’явилося більше подробиць.

Стартап був прихований під низкою ТОВ, раніше відомих як Swift Beat Holdings, яка сама була дочірньою компанією Volya Robotics OÜ. Ерік Шмідт є єдиним власником цієї фірми.

Відтоді Swift Beat було перейменовано на White Stork (відсилка до національного птаха України – білого лелеки). Шмідт кілька разів зустрічався з військовими лідерами з початку російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року.

В останньому звіті Forbes пояснюється, що White Stork має на меті створити ударні дрони, які використовують штучний інтелект для ідентифікації та нейтралізації цілей.

Повідомляється, що Шмідт хоче зробити пристрої простими та недорогими, щоб їх можна було масово виробляти й швидко роздавати солдатам.

Такі безпілотники зможуть працювати незалежно від перешкод зі зв’язком і GPS, використовуючи ШІ для відстеження цілей.

Нагадаємо, що Google залучив Еріка Шмідта на посаду генерального директора у 2001 році. Він пішов із посади генерального директора через кілька років і став багатшим на багато мільярдів доларів.

Раніше ProIT повідомляв, що Google додасть ШІ-асистента в наступну версію Chrome.

Читайте також на ProIT: Google Chrome тестує нову функцію браузера, яка попереджає про зловмисні розширення. Як її увімкнути?

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.