ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Офісний пакет LibreOffice 7.6.3 вийшов із понад 110 виправленнями помилок

author avatar ProIT NEWS

Document Foundation оголосила про загальну доступність LibreOffice 7.6.3 як третього випуску останньої серії безкоштовних офісних пакетів LibreOffice 7.6 з відкритим кодом, повідомляє 9to5 linux.

Майже через місяць після LibreOffice 7.6.2 з’явилося оновлення LibreOffice 7.6.3 з виправленнями помилок для підвищення стабільності, надійності та безпеки останньої серії офісних пакетів LibreOffice 7.6.

У цифрах LibreOffice 7.6.3 містить понад 100 виправлень помилок. Відповідно до журналів змін RC1 і RC2, оновлення містить загалом 116 виправлень. Це означає, що встановити його рекомендується всім користувачам LibreOffice 7.6.

Бінарні файли LibreOffice 7.6.3 для дистрибутивів GNU/Linux на основі DEB або RPM доступні для завантаження прямо з офіційного вебсайту. Ці бінарні інсталятори створено The Document Foundation. Також наявний вихідний архів, доступний для завантаження, якщо ви – системний інтегратор або хочете компілювати з вихідних кодів.

Тим, хто встановив LibreOffice 7.6 зі сховищ програмного забезпечення дистрибутиву GNU/Linux, доведеться зачекати, поки там з’явиться це оновлення. Тому слідкуйте за стабільними репозиторіями вашого дистрибутиву та регулярно оновлюйте свої інсталяції.

Document Foundation підтримуватиме серію офісних пакетів LibreOffice 7.6 до 12 червня 2024 року. Наступне оновлення, LibreOffice 7.6.4, заплановано на перший тиждень січня 2024 року.

The Document Foundation нагадує всім, що це «Спільнота» версії LibreOffice, яку підтримують волонтери. Для розгортання корпоративного рівня The Document Foundation рекомендує сімейство програм LibreOffice Enterprise від партнерів екосистеми.

Також The Document Foundation випустила програму LibreOffice Viewer для пристроїв Android у Google Play Store. Вона дасть змогу користувачам Android переглядати документи на основі стандартного формату ODF (Open Document Format), а також власного формату MS Office.

Раніше ProIT публікував короткий перелік найважливіших нових функцій у Python 3.12 та їхнє значення для розробників Python.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.