ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Oracle пропонує обчислювальні послуги OCI будь-де за допомогою Compute Cloud@Customer

author avatar ProIT NEWS

Oracle представила Oracle Compute Cloud@Customer – хмарну інфраструктуру, яка дає змогу організаціям використовувати обчислювальні послуги Oracle Cloud Infrastructure (OCI) будь-де.

За допомогою Compute Cloud@Customer клієнти можуть розробляти, розгортати, захищати та керувати робочими навантаженнями, використовуючи у певних розгортаннях той самий стек програмного забезпечення, що й OCI. Про це повідомляє CloudTech.

Oracle Compute Cloud@Customer дає змогу організаціям запускати програми та проміжне програмне забезпечення на OCI-обчисленнях, сховищах і мережевих службах із гнучкими формами віртуальних машин (VM) у своїх центрах обробки даних. У поєднанні з Oracle Exadata Cloud@Customer це ідеальна платформа для робочих навантажень, які тісно інтегровані з базами даних Oracle.

Організації можуть використовувати ті самі служби OCI у своїх центрах обробки даних та Oracle Cloud Regions, тоді як розробники й ІТ-менеджери можуть використовувати ті самі API й інструменти керування, щоб забезпечити узгоджену взаємодію з користувачами всюди.

Також організації можуть консолідувати наявні робочі навантаження та розгортати нові хмарні застосунки на повністю керованій хмарній платформі у своїх центрах обробки даних, даючи їм змогу використовувати економічно ефективну модель споживання OCI для оптимізації операцій і зниження витрат.

Едвард Скревен, головний корпоративний архітектор Oracle, повідомив:

«Користувачі хочуть однакового досвіду незалежно від того, де запущені служби. Саме тому ми продовжуємо інвестувати в нашу розподілену хмарну стратегію із запуском Compute Cloud@Customer. Oracle надає вибір між публічними cloud regions OCI, OCI Dedicated Region і платформами Cloud@Customer, які клієнти можуть комбінувати для створення глобально розподіленого хмарного рішення. Цей вибір полегшує клієнтам досягнення стратегічних хмарних бізнес-цілей, водночас даючи їм змогу відповідати вимогам постійного розміщення даних й отримати доступ до високопродуктивних з’єднань із наявним центром обробки даних і застосунками, чутливими до затримок».

Створений для високої продуктивності та доступності, Compute Cloud@Customer можна легко розширити, щоб задовольнити потреби малих і великих організацій, кожна з яких має свій сценарій розгортання розподіленої хмари.

Починаючи з 552 процесорних ядер і 150 ТБ корисного сховища (блоків, файлів і/або об’єктів), Compute Cloud@Customer може самостійно масштабувати обчислення і сховище до понад 6000 процесорних ядер і 3,4 ПБ пам’яті.

На відміну від локальних пропозицій інших публічних хмарних провайдерів, які зібрані зі сторонніх компонентів або мають дуже обмежені можливості, Oracle Compute Cloud@Customer – це повністю інтегрована хмарна платформа, створена, встановлена і керована Oracle.

Вона повністю сумісна із загальнодоступними cloud regions OCI й OCI Dedicated Region і надає ті самі основні хмарні послуги OCI за такою ж низькою ціною. Ці можливості зменшують навантаження на технічне обслуговування й оновлення для клієнтів, одночасно даючи змогу клієнтам розробляти й запускати власні хмарні програми будь-де.

«Для організацій, які бажають розгортати хмарні сервіси локально, головне правило: «Розвивайся або повертайся додому». Дуже багато локальних хмарних служб є або розігрітими апаратними коробками з подарунковою упаковкою з інструментами фінансового інжинірингу, або я бачу, що вони пропонують одну десяту можливостей своїх публічних хмарних аналогів. Остання пропозиція Oracle Compute Cloud@Customer явно протистоїть цій тенденції та забезпечує ті самі обчислення, сховище, мережу, API, рівень керування і список послуг, що постійно зростає, які також доступні в OCI. Це частина стратегічної розподіленої хмарної стратегії компанії. Вона є повномасштабною локальною хмарою, а не «лакмусовим папірцем», як це пропонують інші постачальники хмар», – сказав Рон Вестфолл, директор із досліджень The Futurum Group.

Як і в усіх службах OCI, дані на Compute Cloud@Customer завжди зашифровані для покращення безпеки, тоді як OCI Console дає змогу організаціям повністю контролювати локалізацію даних, реплікацію та резервне копіювання. Це дає змогу організаціям відповідати високим вимогам до постійності та конфіденційності даних.

Крім того, організації, які використовують авторизацію й автентифікацію на основі OCI, можуть додати Compute Cloud@Customer як ресурс до оренди OCI, створивши єдине уніфіковане середовище, яке охоплює локальні центри обробки даних і центри обробки даних OCI Region.

Раніше ми повідомляли, що Oracle представляє MySQL HeatWave Lakehouse для запитів даних.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.