ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

PyAirbyte: нова бібліотека Airbyte Python для переміщення даних

author avatar ProIT NEWS

Постачальник платформи даних AirByte випустив бібліотеку Python із відкритим кодом, щоб допомогти програмістам Python пришвидшити процес з’єднання джерел даних з іншими пунктами, які використовуватимуть ці дані, повідомляє The New Stack.

PyAirbyte надає понад 250 з’єднувачів даних для з’єднання різних програм через API. Він також працює з інструментами оркестровки з відкритим кодом, такими як Dagster.

PyAirbyte може працювати з LangChain для створення програм із використанням великих мовних моделей (LLM).

Відповідно до документації, PyAirbyte призначений для використання в ситуаціях, коли налаштування сервера Airbyte або хмарного облікового запису неможливе або небажане. Наприклад, у блокноті Jupyter або під час повторення ранніх прототипів на робочій станції розробника.

«Більшість існуючих конвеєрів даних сьогодні написані саме на Python. Ми спостерігаємо зростання попиту на цю можливість, яка використовується в робочому процесі кодування та вимагає виконання лише однієї команди», – зазначив Мішель Тріко, співзасновник і генеральний директор Airbyte.

PyAirByte працює з Python 3.9 і пізнішими версіями. Встановлення можна виконати з командного рядка Python:

pip install airbyte

Завдяки своїй простоті Python широко використовується як мова програмування у спільноті науки про дані та інтегрований у багато інструментів аналізу даних, таких як бази даних SQL, Hadoop і Spark.

Сама Airbyte спеціалізується на синхронізації даних між програмами, API та базами даних у сховищах даних й інших місцях призначення за допомогою таких пропозицій, як Airbyte Open Source, Airbyte Self-Managed, Airbyte Cloud і Powered by Airbyte. Спільнота з відкритим кодом, яка підтримує платформу через конектори, зібрала понад 800 учасників.

Інші вдосконалення конвеєра даних від компанії включають Airbyte API й Terraform Provider.

Читайте також на ProIT про найкращі нові функції та виправлення в Python 3.12.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.