ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Rabbit R1 отримуватиме інформацію в реальному часі від системи відповідей Perplexity з ШІ

author avatar ProIT NEWS

Компанія Rabbit на CES 2024 оголосила про партнерство із Perplexity. У його межах буде поєднано «систему розмовних відповідей на основі штучного інтелекту» з R1 – гаджетом зі штучним інтелектом, розробленим Teenage Engineering.

Пристрій коштує $199, вже оформлено 50 тисяч попередніх замовлень. Перші 100 тисяч покупців Rabbit R1 отримають рік використання Perplexity Pro (тарифний план включає доступ до новіших LLM, як-от GPT-4, і зазвичай коштує $20 на місяць), повідомляє The Verge.

На відміну від LLM, які можуть посилатися на дані лише до певної дати в минулому, у R1 вбудована пошукова система з «актуальними відповідями без будь-якого обмеження знань».

У дописі на X Rabbit заявила, що Perplexity працюватиме за лаштунками на своєму пристрої «разом з іншими провідними LLM», які поки що не називаються, без підписки.

Завдяки 2,88-дюймовому сенсорному екрану, колесу навігації, що прокручується, і камері, яка обертається, R1 представлений як кишеньковий універсальний контролер для різноманітних програм. Він здатний виконувати будь-які дії: від надсилання повідомлень до вибору пісень та оформлення онлайн-замовлень завдяки Large Action Model АІ.

Тим часом Perplexity AI поєднує пошук із LLMs, як-от GPT-3.5 від OpenAI, щоб протистояти Google, Bing та всім іншим конкурентам у сфері штучного інтелекту.

Раніше ProIT повідомляв, що Galaxy AI недовго буде безкоштовним. Ось коли ви почнете за це платити.

Читайте також на ProIT прогноз McKinsey: ШІ збільшить прибуток Волл-стріт на $340 мільярдів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.