ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Rakuten відкриває офіс у Києві й планує запуск цифрового гаманця Rakuten Viber

author avatar ProIT NEWS

Rakuten Group, Inc., власник Rakuten Viber, найпоширенішого в Україні застосунку для обміну повідомленнями та комунікації, сьогодні оголосив про відкриття офісу групи в Києві й планує приєднатися до української ініціативи «Дія City» з розвитку ІТ-сектору країни.

Три компанії Rakuten: Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards наразі займаються розробленням програмного забезпечення та цифровим маркетингом. Вони зосереджені в Києві та Одесі. Новий київський офіс дасть змогу підсилити роботу Rakuten на українському ринку.

Восени минулого року голова правління і генеральний директор Мікі Мікітані у складі урядової організації Японії побував у Києві й зустрівся з лідерами України, зокрема із президентом Володимиром Зеленським і віцепрем’єром, міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.

У Rakuten наголошують, що надають послідовну підтримку Україні, демонструють відданість її народу та зацікавлені в наданні допомоги у післявоєнній відбудові. Rakuten вже підписав Меморандум про взаєморозуміння з VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON) щодо співпраці в реконструкції інфраструктури України за допомогою відкритих мереж радіодоступу (Open RAN) і цифрових послуг.

Крім того, Rakuten запустив Український гуманітарний кризовий фонд екстреної допомоги через свою онлайн-платформу для пожертв Rakuten Clutch Special Charity Fund і провів акцію пожертвування футболок на підтримку України, під час якої було зібрано понад 1,3 мільярда єн.

Rakuten планує додатково найняти технологічних працівників у Києві.

Очікується, що одним із проєктів компанії стане запуск в Україні сервісу цифрового гаманця Rakuten Viber після його успішного впровадження в кількох європейських країнах. Ця послуга надасть користувачам застосунку Viber в Україні, який встановлено на 98% мобільних телефонів, можливість надсилати гроші в країну та з країни за допомогою безпечних транзакцій обміну миттєвими повідомленнями.

Нагадаємо, що європейський банк HSBC розробляє застосунок Zing, який може стати конкурентом Revolut і Wise.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.