ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Сайт Ukr.net не працює: через що стався збій?

author avatar ProIT NEWS

Новинний ресурс і поштовий сервіс Ukr.net сьогодні перестали працювати. При спробі зайти на сайт DNS-сервер видає помилку «Немає зв’язку із сайтом».

Як повідомив головний редактор стрічки новин Ukr.net Віталій Яблонько, домен Ukr.net із невідомих причин був відключений американським реєстратором доменних імен Network Solutions. Причини наразі невідомі.

«Сьогодні вночі о 01:35 реєстратор доменних імен Network Solutions раптово і без будь-яких попереджень заблокував домен Ukr.net. У результаті інтернет-користувачам стали недоступні стрічка новин UKR.NET та електронна пошта @UKR.NET. Вирішити проблему через службу підтримки реєстратора не вдалося. Нам прикро, що мільйони українських користувачів, які щодня читають новини на порталі UKR.NET та користуються поштою @UKR.NET, не можуть цього зробити зараз. Ми робимо все можливе, щоб відновитися. В цьому нам допомагають багато небайдужих людей», – наголосив посадовець.

У коментарі ProIT Віталій Яблонько повідомив, що поки не може надати більше інформації про інцидент.

«Коли будуть новини, поінформуємо», – додав він.

При цьому проєкт холдингу Ukr.net – internetua.com працює без змін. Цей домен зареєстрований не в США, а в Україні – на доменному реєстраторі imena.ua.

«Сподіваємось, що ми зможемо отримати більше інформації та з’ясувати причини й обставини блокування з початком робочого дня офісу американської компанії-реєстратора. Також ми звернулись із проханням по допомогу до надзвичайного і повноважного посла України в США Оксани Маркарової. Робимо все можливе, щоб відновитися», – говорять в Ukr.net.

Співрозмовники стверджують, що ці складнощі тимчасові й вже незабаром пошта @UKR.NET і новинна стрічка на порталі UKR.NET знову працюватимуть.

Ukr.net – новинний інтернет-сервіс України, який входить до 10 найвідвідуваніших сайтів українського сегмента мережі. Домен ukr.net був зареєстрований у лютому 1999 року. З 2000 року ресурс також надає безоплатну електронну поштову скриньку.

Читайте також на ProIT: Перша світова кібервійна. Хто стоїть за атакою на «Київстар» та як Україна може протистояти хакерам.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.