Приблизно хвилину

Salesforce анонсує AI Cloud, щоб надати підприємствам надійний генеративний ШІ

author avatar ProIT NEWS
ProIT: медіа для профі в IT

Salesforce оголосила про запуск AI Cloud — корпоративного рішення ШІ, спрямованого на підвищення продуктивності в усіх програмах Salesforce. Про це повідомляє VentureBeat.

Нова відкрита платформа інтегрує різні технології Salesforce, такі як Einstein, Data Cloud, Tableau, Flow і MuleSoft, пропонуючи можливості генерації ШІ в реальному часі, які можна легко включити в бізнес-операції.

«Генеративний штучний інтелект… може бути найважливішою технологією в будь-якому житті», — сказав співзасновник і генеральний директор Salesforce Марк Беніофф під час анонсування Salesforce AI Cloud у Нью-Йорку.

Беніофф додав, що клієнт Salesforce Gucci, будинок моди, вже більше року працює над ранньою версією своєї хмари штучного інтелекту та побачив величезні успіхи в підтримці клієнтів і можливостях реагування.

В основі AI Cloud лежить новий рівень довіри Einstein Trust Layer, який, на думку компанії, встановить новий галузевий стандарт для корпоративної архітектури AI. Компанія стверджує, що цей рівень не тільки використовує переваги генеративного ШІ, але й гарантує максимальну конфіденційність і безпеку даних.

Крім того, клієнти матимуть свободу вибору бажаних великих мовних моделей (LLM) для своїх конкретних випадків використання. Варіанти включатимуть моделі від великих технологічних компаній, як-от OpenAI, Anthropic і Cohere, а також власні та доменно-спеціальні моделі Salesforce.

«Ми створили хмару штучного інтелекту, щоб допомогти клієнтам використовувати контент, створений ШІ, у відділах продажів, обслуговування клієнтів, маркетингу, торгівлі та ІТ-взаємодій, щоб краще зв’язуватися зі своєю аудиторією новими, більш персоналізованими способами», — сказав Адам Каплан, старший віце-президент із нових технологій у Salesforce. — «Наша нова пропозиція дозволить підприємствам безпечно вмикати потужність генеративного штучного інтелекту в усіх своїх програмах, об’єднувати всі корпоративні дані, отримувати нові відомості про своїх клієнтів і автоматизувати робочі процеси».

Salesforce каже, що Einstein Trust Layer має на меті встановити довіру до корпоративного генеруючого ШІ шляхом захисту конфіденційних даних у програмах ШІ та робочих процесах. Цей рівень запобігатиме інтеграції пропрієтарних даних у загальнодоступні моделі та вирішуватиме критичні проблеми, пов’язані з конфіденційністю даних, безпекою, резидентністю та дотриманням вимог у генеративному ШІ.

Компанія також розробила оперативні шаблони та конструктори для покращення якості та відповідності контенту, створеного ШІ. Ці інструменти використовують узгоджені дані для обґрунтування отриманих результатів в унікальному контексті кожної компанії.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.