ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Salesforce повертає колишніх співробітників на роботу, даруючи їм іграшки з «бумерангом»

author avatar ProIT NEWS

Salesforce повідомила, що минулого тижня найняла понад 3000 людей, незважаючи на жорстоке скорочення робочих місць, яке компанія провела на початку цього року. Також Salesforce знову найняла у компанію кількох колишніх керівників, повідомляє CNBC.

Минулого тижня на конференції Dreamforce у Сан-Франциско компанія провела вечірку, на яку запросила 50 колишніх співробітників. Там вони отримали подарунки, зокрема м’які іграшки з ілюстрацією бумеранга.

Раніше цього тижня генеральний директор Марк Беніофф сказав, що головним меседжем події була фраза: «Все добре, повертайтеся», повідомляє Bloomberg.

Кендалл Коллінз, головний бізнес-директор і керівник апарату Марка Беніоффа з квітня 2023 року, опублікував у LinkedIn повідомлення про відвідування заходу для колишніх співробітників із зображенням опудала і заявив, що «вдячний за можливість отримати бумеранг».

Коллінз пропрацював 12 років у Salesforce як керівник відділу маркетингу, покинув компанію у 2016 році, щоб зайняти керівні посади в таких компаніях, як WeWork й Okta.

Аріель Келман, колишній віцепрезидент із маркетингу продуктів платформи в Salesforce, сказав, що він особисто отримав пряме повідомлення у Twitter від генерального директора Salesforce Марка Беніоффа на початку квітня, який хотів знати, чи готовий він повернутися, повідомляє CNBC.

Келман, який залишив компанію у 2011 році, щоб керувати такими компаніями, як Amazon Web Services та Oracle, сказав, що це був «вдалий час», і повернувся як президент і директор із маркетингу.

«Це компанія, у якій я чудово провів час», – сказав він на конференції.

Інший виконавчий директор Мігель Мілано, який повернувся на посаду президента та головного директора з доходів у серпні, провівши деякий час у фірмі з обробки даних Celonis, сказав, що його переконав головний операційний директор Salesforce Браян Мілхем під час відпустки в Мадриді, повідомляє CNBC.

Минулого тижня, за даними Bloomberg, Salesforce повідомила, що наймає 3300 співробітників у відділах продажів, інженерних розробок і хмарних продуктів даних, щоб допомогти розвивати напрям штучного інтелекту.

Ця новина з’явилася після того, як Беніофф поінформував співробітників на початку цього року, що 8000 людей будуть звільнені зі штату в результаті жорстоких скорочень заради зменшення витрат у компанії.

Раніше ми повідомляли, що Salesforce анонсує AI Cloud, щоб надати підприємствам надійний генеративний ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.