ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

SharePoint Embedded Preview доступний у Visual Studio Code

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft представила розширення Visual Studio Code для попереднього перегляду SharePoint Embedded, повідомляє RedmondMag.

SharePoint Embedded, раніше відомий як Syntex Repository Services, перебуває на етапі попередньої версії з листопада. Очікується, що він стане загальнодоступним у середині 2024 року.

Це API, який надає розробникам доступ до рішень для зберігання файлів і документів Microsoft 365 під час створення програм.

Хоча SharePoint Embedded призначений для незалежних розробників програмного забезпечення, Microsoft також використовує його. Наприклад, Microsoft створила свої рішення Loop і Designer за допомогою SharePoint Embedded.

За допомогою розширення Visual Studio Code для попереднього перегляду SharePoint Embedded можна створювати та налаштовувати реєстрації програм Azure Entra.

Розробники отримують доступ до безкоштовних пробних типів контейнерів і можуть створювати додаткові гостьові програми за допомогою типів контейнерів. Також є доступ до прикладів програм.

Програми SharePoint Embedded створені для роботи з SharePoint Embedded Postman Collection, яку Microsoft описала як набір попередньо налаштованих запитів, які допомагають вам взаємодіяти із SharePoint Embedded REST API.

Хоча розробники можуть інсталювати попередній перегляд SharePoint Embedded в інтегрованому середовищі розробки Visual Studio Code, їм знадобляться права доступу адміністратора Microsoft 365, щоб використовувати його.

Фахівці компанії порадили розробникам, якщо у них немає доступу адміністратора до клієнта Microsoft 365, отримати власного клієнта за допомогою програми розробника Microsoft 365.

Що SharePoint Embedded на етапі попереднього перегляду не увімкнено за замовчуванням, Microsoft пояснила в цьому документі:

«Під час загальнодоступного попереднього перегляду програми SharePoint Embedded за замовчуванням не будуть увімкнені для використання в клієнті Microsoft 365. Щоб створити або зареєструвати програми SharePoint Embedded у клієнті, адміністратори клієнта повинні ознайомитися з умовами обслуговування й увімкнути параметри в центрі адміністрування SharePoint».

Наразі SharePoint Embedded доступний у вигляді платної загальнодоступної попередньої версії, де користувачі сплачують за зберігання, транзакції API та вихідні витрати. Це пропозиція з оплатою за потреби, яка вимагатиме наявності підписки на Azure з доступом адміністратора, оренди Microsoft 365 і зв’язаної групи ресурсів Azure.

Безкоштовні пробні контейнери, які використовуються розробниками, автоматично видаляються через 30 днів. Тому попередній перегляд SharePoint Embedded наразі не готовий до виробництва, пояснила Microsoft у своєму документі про положення та умови.

Для використання попереднього перегляду SharePoint Embedded потрібно зареєструватися, заповнивши форму запиту. Його можна отримати тут.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft припиняє випуск Visual Studio для Mac. Останню версію IDE підтримуватимуть до серпня 2024 року.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.