ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft припиняє випуск Visual Studio для Mac. Останню версію IDE підтримуватимуть до серпня 2024 року

author avatar ProIT NEWS

Microsoft оголосила про плани припинити підтримку Visual Studio для Mac. Остання версія IDE компанії для Mac матиме підтримку Microsoft до серпня наступного року, повідомляє 9to5Mac.com.

«Ми перенаправляємо наші ресурси та зосереджуємось на удосконаленні Visual Studio та VS Code, оптимізуючи їх для кросплатформної розробки. До Visual Studio для Mac не буде додано нову підтримку фреймворку, середовища виконання чи підтримки мови», – йдеться у повідомленні компанії.

У межах припинення роботи Microsoft зобов’язалася підтримувати Visual Studio для Mac оновленнями безпеки та сумісністю з оновленнями платформи протягом наступних 12 місяців.

«Також ми продовжуватимемо надавати оновлення середовища виконання та робочого навантаження, щоб ви могли продовжувати створювати та надсилати програми, побудовані на платформах .NET 6, .NET 7 і Mono. Хоча це офіційно не підтримується, ми також увімкнули елементарну підтримку .NET 8 у Visual Studio для Mac для створення й налагодження програм», – повідомили у Microsoft.

Visual Studio у 2022 році вніс значні зміни у версію для Mac, включно з інтерфейсом користувача й оптимізацією для Apple Silicon, а також повністю перейшов на 64-бітну версію. Перша версія Visual Studio для Mac була представлена Microsoft у 2016 році.

Після припинення підтримки Visual Studio для Mac Microsoft рекомендує користуватися її IDE через операційну систему Windows у віртуальній машині на Mac або у хмарі. В іншому випадку компанія пропонує кросплатформну сумісну технологію для розробників, що підтримують macOS:

Нещодавно оголошений C# Dev Kit, .NET MAUI та розширення Unity  для VS Code доступні у попередній версії та призначені для розширення можливостей VS Code для розробників .NET і C#. Ці розширення працюють на всіх підтримуваних платформах, включно з macOS. Досвід їх використання буде продовжувати удосконалюватись у міру переходу від попередньої версії до GA й далі.

Хоча підтримка Visual Studio для Mac (IDE) припиняється, VS Code (розширений текстовий редактор) для Mac залишатиметься активним. Rider, конкуруюче середовище розробки .NET, є іншою альтернативою для користувачів Visual Studio.

Повне оголошення від Microsoft можна прочитати тут.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft випускає попередню версію Visual Studio 17.8.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.