ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft випускає попередню версію Visual Studio 17.8

author avatar ProIT NEWS

Через кілька днів після того, як Microsoft оголосила про загальну доступність Visual Studio 17.7, компанія випускає першу попередню версію 17.8. Про це повідомляє SD Times.

За словами представників Microsoft, Visual Studio 17.8 міститиме функції, які «суттєво покращать виконання ваших повсякденних завдань».

Завдяки одній із нових функцій буде можливість додавати рецензентів для отримання запитів безпосередньо у Visual Studio як для Azure DevOps, так і для GitHub.

Крім того, компанія впроваджує перегляд Summary view для порівняння змін, що дає змогу швидко бачити зміни разом з кількома рядками коду для контексту.

Також Microsoft збільшує кількість сховищ із 10 до 25 для тих, хто використовує функції multi-repository.

Ще одне оновлення полягає у тому, що функція «Знайти й замінити» тепер дає змогу зберігати регістр запиту для збігу у вашому коді. Наприклад, при «знайти й замінити» «begin» на «end» «begin» буде змінено на «end», «Begin» на «End» і «BEGIN» на «END».

Вікно діагностики було оновлено за допомогою інструменту .NET Counter. Тепер його можна використовувати для моніторингу й аналізу показників продуктивності.

Крім того, у цьому випуску є нові шаблони для створення проєктів React TypeScript та один для комбінованих проєктів React TypeScript й ASP.NET.

IntelliTest також доступний для попереднього перегляду і дає змогу генерувати набори тестів для коду .NET. Він створює набір входів на основі охоплення вашого коду, після чого ці входи вводяться у параметризовані модульні тести для кожного методу.

Інші доповнення в цьому попередньому перегляді охоплюють фрагменти коду для Unreal Engine, можливість перегляду додаткової інформації, пов’язаної з генерацією функцій, розміром і підказками щодо вирівнювання тощо.

Більше інформації щодо кожної нової функції наведено у публікації блогу.

Раніше ми писали, що Microsoft запускає попередній перегляд налаштування CAE для захисту мережі.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.