ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Firefox 124 виходить із вдосконаленнями для macOS та Android

author avatar ProIT NEWS

Firefox 124 виходить із деякими корисними вдосконаленнями для Android і Mac, повідомляється на сайті Mozilla.

У Firefox 124 тепер ви можете переміщатися між PDF-файлами за допомогою функції спеціальних можливостей, яка відображає навігацію курсором у текстових редакторах. Раніше вона вже підтримувалася на звичайних вебсторінках.

Версія Firefox для Android привернула найбільшу увагу, адже функція pull-to-refresh («потягнути для оновлення») там тепер увімкнена за замовчуванням. У Mozilla кажуть, що вона надійніша, ніж раніше.

Браузер Android тепер також підтримує дії перетягування на вебсторінках, що може бути корисним для планшетів або складаних пристроїв у режимі плаваючого екрана. Наприклад, ви можете перетягнути текст із програми для нотаток у текстове поле у Firefox.

Firefox на Mac тепер використовує рідний повноекранний API macOS для всіх повноекранних вікон, який, за словами фахівців Mozilla, повинен краще відповідати очікуваному досвіду користувача macOS для повноекранних просторів, панелі меню і Dock.

Наприклад, повноекранне відео у Firefox тепер відображається як окремий простір поряд із відкритими робочими столами у вікні керування, як і розгорнуті відео у браузерах на базі Safari та Chromium.

Firefox 124 з’являється через місяць після лютневого оновлення Firefox 123, яке додало пошук у Firefox View (новий інструмент звітування про вебсумісність), і покращило відтворення в macOS, Linux та Android.

Також Mozilla публічно тестує оновлений інструмент для створення скриншотів. Але не очікується, що він стане доступним для всіх, принаймні до Firefox 125. Цей випуск наразі запланований на 26 квітня 2024 року.

Як оновити Firefox

Firefox автоматично встановить оновлення на ваш комп’ютер, телефон або планшет, коли воно стане доступним. Щоб негайно перевірити й встановити доступні оновлення, клацніть піктограму меню у верхньому правому куті панелі інструментів браузера та виберіть «Про Firefox».

Ви можете завантажити Firefox з офіційного вебсайту Mozilla, Google Play Store, Apple App Store і Microsoft Store.

Раніше ProIT повідомляв про інше оновлення Firefox: кращі результати пошуку та нові пакети Linux.

Крім того, ми писали, що Mozilla перенесе розробку Firefox із Mercurial на GitHub Microsoft.

Читайте також на ProIT: Mozilla анонсувала підтримку відкритої екосистеми розширень у Firefox для Android на addons.mozilla.org (AMO).

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.