ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Firefox Nightly розширюється до Linux на ARM64

author avatar ProIT NEWS

Компанія Mozilla анонсувала появу Firefox Nightly для ARM64. Цей випуск задовольнить зростаючий попит на підтримку платформ ARM64, які зазвичай називають AArch64, повідомляє Beta News.

Відгуки спільноти спонукали Mozilla розширити доступність Firefox Nightly. Тепер користувачі можуть отримати доступ як до архівів .tar, так і до пакетів .deb залежно від своїх уподобань і вимог до встановлення.

Для тих, хто віддає перевагу традиційним методам, бінарні файли .tar.bz2 доступні на сторінці завантажень Mozilla, якщо обрати опцію Firefox Nightly для Linux ARM64/AArch64. Тим часом користувачі, які хочуть використовувати оновлення та інсталяцію через репозиторій Mozilla APT, можуть використовувати конкретні інструкції для встановлення пакету firefox-nightly.

Також компанія повідомила про постійну розробку і стабілізацію збірок ARM64. Незважаючи на впевненість у поточній якості Firefox на цій архітектурі, комплексне тестування ARM64 все ще включене в постійну інтеграцію випусків Firefox. Мета полягає у тому, щоб включити збірки ARM64 у розширений набір автоматизованих тестів Firefox, який згодом розширить підтримку на всіх каналах, включно з бета-версією, випуском та ESR.

Mozilla заохочує користувачів завантажувати, тестувати та залишати відгуки про нові бінарні файли ARM64 Firefox Nightly.

«Ми радимо вам завантажити нові бінарні файли AArch64 Firefox Nightly, протестувати їх і поділитися з нами своїми висновками. Використовуючи ці збірки та повідомляючи про будь-які проблеми, ви надаєте нашим розробникам змогу покращити підтримку й тестування на цій архітектурі, що зрештою призведе до стабільного та надійного функціонування Firefox для ARM64», – заявили у компанії.

ProIT рекомендує ознайомитися з матеріалом: Що таке кросбраузерне тестування і як його виконати? Це покроковий гайд для QA-початківців.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.