ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У січні 2024 року Google припинить використовувати базовий HTML-перегляд Gmail

author avatar ProIT NEWS

Google повідомляє користувачів Gmail, що базовий HTML-перегляд вебпошти буде припинено в січні 2024 року і користувачам знадобляться сучасні браузери, щоб продовжувати використовувати службу. Про це пише Bleeping Computer.

Після цієї дати всі користувачі популярної служби вебпошти будуть автоматично перенаправлені до більш сучасного стандартного перегляду, який підтримує всі найновіші функції зручності використання та безпеки.

Базовий HTML-перегляд – це скорочена версія Gmail, яка не пропонує користувачам чат, перевірку орфографії, комбінації клавіш, додавання чи імпортування контактів, налаштування власних адрес «від» або використання форматування розширеного тексту.

Ця функція розроблена для людей, які живуть у регіонах з недостатнім доступом до Інтернету, використовують старе обладнання з обмеженою пам’яттю або використовують застарілі веббраузери, які не підтримують поточні функції HTML.

Однак одна з головних причин, чому користувачі використовують режим перегляду HTML, полягає у тому, що інструменти перетворення тексту в мовлення, які використовуються користувачами з вадами зору, є більш надійними.

Тим не менш Google вирішив припинити перегляд HTML Gmail без пояснення конкретних причин.

«Базовий режим перегляду HTML підтримуватиметься до початку січня 2024 року. До того часу ваша організація все ще може використовувати поточний базовий режим перегляду HTML. Після вимкнення основного перегляду HTML користувачі автоматично перенаправлятимуться до стандартного перегляду Gmail, який забезпечує найновішу безпеку та функції Gmail. Користувачам старих вебпереглядачів може знадобитися оновити свій вебпереглядач, щоб використовувати стандартний режим перегляду. На мобільних пристроях користувачі також можуть завантажити офіційну програму Gmail», – зазначила компанія у сповіщеннях електронною поштою для адміністраторів Google Workspace.

Після січня 2024 року стандартний вигляд буде єдиним варіантом, тому користувачам, які покладаються на базовий HTML-перегляд, потрібно підготуватися до переходу або перейти на поштові клієнти для настільних ПК.

Для користувачів старішого апаратного забезпечення перехід на полегшені клієнти, такі як Mozilla Thunderbird і Microsoft Outlook, як правило, краще, ніж завантаження вебплатформ.

Для людей, яким потрібні спеціальні можливості, Thunderbird, як відомо, добре працює з програмами зчитування екрана Jaws, NVDA та Windows Eyes і пропонує низку параметрів налаштування відображення та розміру тексту, які покращують зручність використання для людей із вадами зору.

Раніше ми повідомляли про 6 функцій Gmail зі штучним інтелектом, які заощадять ваш час.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.