ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ШІ від Apple: генератор анімації Apple Keyframer

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple анонсувала новий інноваційний інструмент ШІ, який може дозволити будь-кому створювати анімацію. Apple Keyframer – це генератор анімації з ШІ, якому не потрібно нічого, крім зображення й текстової інструкції.

Це сталося лише через кілька днів після того, як компанія представила MGIE – спосіб редагування фотографій за допомогою текстових команд, повідомляє 9to5 mac.com.

Тривалий час Apple критикували за відставання у сфері ШІ. Але тепер стає все більш очевидним, що компанія тихо працює над широким спектром проєктів ШІ й не анонсує продукт, поки він не готовий до впровадження.

Apple Keyframe – це інструмент анімації ШІ, який дає змогу користувачам робити одне зображення, а потім використовувати текст природною мовою, щоб повідомити системі, якою саме має бути анімація.

Можна, наприклад, взяти статичне зображення планети Сатурн і дати команду «Змусити планету обертатися».

Також за допомогою Keyframe можна створювати ідеї графіки. Наприклад, використовуючи зображення зірок і команду «Створити три дизайни, де зірки мерехтять».

Apple бачить своєю цільовою аудиторією графічних дизайнерів, які використовуватимуть її для швидкого тестування ідей перед тим, як працювати над ними у звичний спосіб.

У компанії стверджують, що Keyframer є потужнішим, ніж наявні інструменти, оскільки можна вдосконалювати ідеї, використовуючи більше текстових підказок або ж вручну редагуючи код CSS, згенерований системою AI.

Keyframer може бути корисним набагато більшій кількості людей, ніж дизайнерам та аніматорам. Наприклад, малий бізнес, якому потрібен контент у соціальних мережах, може зробити статичний знімок продукту чи інше пов’язане зображення і швидко та легко створити привабливий відеоконтент для Instagram або TikTok.

І MGIE, і Keyframer зараз перебувають на дуже ранній стадії, тому, скоріше за все, вони не будуть частиною очікуваного значного впровадження ШІ в найбільше оновлення iOS пізніше цього року.

Раніше ми повідомляли, що компанія Apple готується купити стартап з ШІ із передовою технологією конфіденційності для Apple Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.