ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Сем Альтман повертається на посаду генерального директора OpenAI, оголошено склад нової ради директорів

author avatar ProIT NEWS

В OpenAI оголосили про повернення Сема Альтмана у публікації в соцмережі X у середу вранці. В компанії заявили, що «досягли принципової згоди» щодо його повернення, повідомляє Insider.

Також в OpenAI зазначили, що вітатимуть «нову раду директорів», до складу якої увійдуть Брет Тейлор, Ларрі Саммерс та Адам Д'Анджело. Тейлор, колишній керівник Salesforce, буде головою правління.

Сем Альтман так прокоментував своє повернення у компанію:


«Я люблю ОpenAI, і все, що я робив протягом останніх кількох днів, слугувало збереженню цієї команди та її місії. Коли у неділю ввечері я вирішив приєднатися до Microsoft, було зрозуміло, що це найкращий шлях для мене та команди. З новим правлінням і підтримкою Сатьї я з нетерпінням чекаю на повернення в ОpenAI та розбудову нашого міцного партнерства із Microsoft».

Генеральний директор корпорації Microsoft Сатья Наделла висловив підтримку змінам в OpenAI. Він написав у Х:

«Ми раді змінам в OpenAI. Ми вважаємо, що це перший важливий крок на шляху до більш стабільного, добре поінформованого й ефективного управління».

Причини повернення Сема Альтмана в OpenAI залишаються нерозкритими. Незрозуміло, чи було вирішено проблеми, які призвели до його відходу, чи це означає зміну позиції правління, пише Venture Beat.

Новий борд у складі Брета Тейлора, Ларрі Саммерса та Адама Д'Анджело натякає на можливу зміну керівництва та стратегії організації. Залишається спостерігати, як ці зміни вплинуть на напрям OpenAI і ширшу спільноту ШІ.

Повернення Сема Альтмана в OpenAI разом із новою радою директорів сигналізує про важливий поворотний момент для дослідницької лабораторії ШІ. Лідерство Альтмана було ключовим фактором перших успіхів лабораторії, а повернення посадовця могло свідчити про відродження його бачення компанії.

Нагадаємо, цього тижня повідомлялося, що Сем Альтман очолить нову передову дослідницьку групу штучного інтелекту у Microsoft.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.