ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Колишній CEO OpenAI Сем Альтман і співзасновник OpenAI Грег Брокман працюватимуть у Microsoft

author avatar ProIT NEWS

У корпорації Microsoft заявили, що Сем Альтман очолить нову передову дослідницьку групу штучного інтелекту, повідомляє Bloomberg.

Грег Брокман, член правління та співзасновник OpenAI, який також залишив компанію минулого тижня, приєднається до Альтмана у Microsoft, тож компанія діятиме «швидко, щоб забезпечити їх ресурсами, необхідними для їхнього успіху». Про це повідомив генеральний директор Microsoft Сатья Наделла у пості на LinkedIn вранці у понеділок.

«Ми як і раніше віддані нашому партнерству з OpenAI і впевнені у плані розвитку нашого продукту, нашій здатності продовжувати впроваджувати інновації з усім, що ми оголосили на Microsoft Ignite, і у продовженні підтримки наших клієнтів і партнерів», – написав посадовець.

У дописі на X (раніше Twitter) Сем Альтман підтвердив, що приєднується до Microsoft, зробивши репост повідомлення Наделли й додавши:

«Місія триває».

Своєю чергою Сатья Наделла написав під постом, як він бачить його роль у корпорації:

«За ці роки ми навчилися, як надавати засновникам і новаторам простір для створення незалежної ідентичності та культури у Microsoft, включно з GitHub, Mojang Studios і LinkedIn, і я з нетерпінням чекаю, що Ви зробите те саме».

Інформація про нову посаду Сема Альтмана у Microsoft зʼявилася лише через кілька годин після того, як переговори з правлінням OpenAI не змогли повернути його на посаду генерального директора OpenAI. Замість цього колишній генеральний директор і співзасновник Twitch Еммет Шир був призначений тимчасовим генеральним директором, повідомляє джерело The Verge. Він замінить Міру Мураті, яка була призначена тимчасовим генеральним директором OpenAI після звільнення Альтмана у п’ятницю.

В OpenAI не підтвердили призначення Шира, але, враховуючи те, що Microsoft найняла Сема Альтмана, невдовзі можна очікувати оголошення про нову структуру керівництва.

Корпорація Microsoft сформувала нову передову дослідницьку групу ШІ, яку очолять Альтман і Брокман. Це сталося лише через тиждень після того, як було повідомлено про створення власного спеціального чипа ШІ, який можна використовувати для навчання великих мовних моделей і потенційно уникнути дорогої залежності від NVIDIA.

Також Microsoft створила власний ЦП на базі Arm для хмарних робочих навантажень. Обидва спеціальні кремнієві чипи розроблені для живлення центрів обробки даних Azure.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.