ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Splunk скорочує 560 робочих місць перед придбанням Cisco

author avatar ProIT NEWS

Постачальник мережевого керування та візуалізації Splunk, якого Cisco збирається придбати в межах угоди на $28 мільярдів, скоротить близько 560 робочих місць (7% штату) у межах глобальної реструктуризації, повідомляє NetworkWorld.

Президент і генеральний директор Splunk Гері Стіл зазначив у заяві, що компанія запропонує звільненим співробітникам вихідну допомогу, а також медичне страхування й допомогу у працевлаштуванні протягом невизначеного часу.

Ця заява було зроблена після того, як Splunk оголосив про першу хвилю скорочення 325 робочих місць у лютому.

«Загальний ринок скоротився, і ми очікуємо, що макросередовище залишатиметься непередбачуваним у найближчому майбутньому», – йдеться у зверненні Стіла до співробітників.

Згідно із заявою, ці скорочення становлять 7% глобальної робочої сили Splunk і не пов’язані з очікуваним придбанням компанії мережевим гігантом Cisco, про яке було оголошено у вересні цього року.

За даними Macrotrends, станом на початок 2023 року у Splunk працювало приблизно 8000 людей у всьому світі, що на 14% більше, ніж у 2022 році.

«Зміни, про які ми оголошуємо, не є результатом нашої угоди з Cisco. Вони є продовженням важливих ініціатив, які ми впроваджували у Splunk протягом більш ніж року, щоб узгодити наші ресурси й операційну структуру, щоб забезпечити постійну цінність для наших клієнтів», – сказав Стіл.

Тим часом ціна Splunk у розмірі $28 мільярдів за придбання Cisco відображає цінність продуктів компанії для спостереження, які є ключовими для типу моніторингу мережевого трафіку, необхідного для сучасного середовища загроз. Ці можливості доповнять вже і так великий портфель мережевої безпеки Cisco й інтегруватимуться з наявними платформами XDR і Security Cloud більшої компанії.

У Cisco заявили, що коли продукти обох компаній об’єднаються, вони зможуть запропонувати «спостереження за повним стеком», забезпечуючи наскрізну видимість мережевого трафіку, що рухається в системах користувача.

Це доповнює, але не дублює характер пропозицій двох компаній, сказав голова та генеральний директор Cisco Чак Роббінс.

Раніше ProIT повідомляв деталі угоди між Cisco та Splunk, яка покликана суттєво розширити портфоліо безпеки.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.