ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Telegram дозволив власникам Premium-каналів проводити розіграші серед підписників

author avatar ProIT NEWS

Власники каналів тепер можуть запускати розіграші для своїх підписників, серед призів – підписка на Telegram Premium. Сам Telegram гарантуватиме, що переможці будуть обрані чесно. Про це йдеться на офіційному сайті месенджера.

Власники каналів можуть створити свій розіграш усього в кілька дотиків. Telegram обере випадкових переможців із врахуванням правил і розподілить призи. Переможці отримають покликання з подарунковими кодами. Кожен із них включає безоплатну підписку на Telegram Premium, але організатори можуть додавати інші призи (скажімо, автівку Tesla) для збільшення інтересу.

До 13 листопада всі охочі можуть взяти участь у розіграші, спонсором якого є сам Telegram, й отримати преміум-підписку.

Розіграші призів, окрім залучення нової аудиторії, можуть допомогти підвищити рівень самих каналів. За кожну розіграну преміум-підписку канал автоматично отримує чотири голоси, які впливають на його рейтинг, можливість публікувати історії, змінювати колір назви тощо.

Організатор розіграшу може вказати, чи можуть брати участь у ньому всі підписники або ж лише нові з них, а також вибрати певні країни чи вимагати, щоб учасники підписалися на інші канали, щоб мати змогу брати участь у розіграші.

Організатори повинні заздалегідь оплатити підписки Premium. Це можна зробити у будь-якому застосунку Telegram, але сам Telegram пропонує це зробити через @PremiumBot або Fragment.

Pаніше ми повідомляли, що нещодавно Telegram випустив оновлення. Тепер можна відповідати не на все повідомлення, а лише на його частину, змінювати колір акаунту та редагувати вигляд покликань.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.