ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Оновлення Telegram: тепер можна відповідати «цитатами» на фрагменти повідомлень

author avatar ProIT NEWS

Популярний месенджер Telegram випустив оновлення: тепер можна відповідати не на все повідомлення, а лише на його частину, змінювати колір акаунту та редагувати вигляд покликань. Про це повідомляє офіційне представництво Telegram.

ProIT розповідає про найголовніші оновлення Telegram.

Революція відповідей

Тепер користувачі можуть цитувати фрагменти будь-якого повідомлення, роблячи свої відповіді на 100% точними. При натисканні на цитату фокус із гарною анімацією переміщується на точне місце в оригінальному повідомленні.

Також користувачі тепер мають змогу пересилати свої відповіді до інших чатів (якщо ви, наприклад, хочете відповісти особисто або перенести обговорення в іншу групу чи канал), а текст свого повідомлення можуть оформити у вигляді цитати.

Торкнувшись відповіді з іншого чату, ви відкриєте повідомлення у початковому чаті, якщо маєте до нього доступ.

Щоб відповісти в іншому чаті, торкніться рядка відповіді над полем введення, виберіть «Вибрати інший чат», а потім виберіть, куди ви хочете його надіслати.

Форматування цитат

Окрім прямого цитування інших, ви можете додавати форматування цитат до будь-якого тексту, навіть до кількох цитат в одній відповіді. Також удосконалено контекстне меню, щоб полегшити доступ до опцій.

Гнучкі передогляди покликань

Це оновлення дає безпрецедентний контроль над передоглядом покликань у ваших повідомленнях. Ви можете змінити розмір медіа, вибрати, чи передогляд буде показуватися над або під повідомленням, а також вказати, для якого покликання показувати передогляд, якщо їх декілька.

Відкривати покликання також стало простіше – тепер ви можете натиснути будь-де в області передогляду.

Налаштування відповідей, переадресації та покликань

Щоразу, коли ви відповідаєте, пересилаєте повідомлення, додаєте покликання у відповідь або виконуєте всі три дії разом, тепер можна отримати доступ до всіх налаштувань у нових вкладках у меню.

Колір акаунта

З підпискою Telegram Premium ви можете налаштувати свій акаунт ще більше, ніж будь-коли, вибравши колір або комбінацію кольорів для свого акаунта.

Це змінить колір вашого імені у всіх групах, а також кольори усіх покликань, які ви надсилаєте, і відповідей на ваші повідомлення.

Крім того, ви можете вибрати іконку, яка буде використовуватися у візерунку, створюючи унікальний фон для ваших повідомлень, коли інші цитують або відповідають на ваші повідомлення.

Щоб налаштувати колір акаунта на Android, перейдіть у «Налаштування» > «Налаштування чатів» > «Змінити колір імені». На iOS перейдіть у «Налаштування» > «Вигляд» > «Колір вашого імені».

Перемотування історій

Відео в історіях тепер можна перемотувати вперед і назад – просто утримуйте екран, а потім потягніть управо або вліво.

Для кращих, яскравіших селфі можна використовувати спалах фронтальної камери з гнучкими налаштуваннями для теплоти й інтенсивності.

Щоб відрегулювати теплоту та інтенсивність спалаху, утримуйте іконку у вигляді блискавки під час використання фронтальної камери для знімання історії.

При першому відкритті історій показується коротка інструкція, що охоплює основні жести для перегляду.

Для того, щоб отримати доступ до нових функцій, необхідно оновити месенджер.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.