ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Tesla заборонила власникам Cybertruck продавати авто у перший рік після покупки

author avatar ProIT NEWS

Новий пункт Cybertruck Only у договорі купівлі-продажу Tesla передбачає, що покупці не можуть продати свій новий автомобіль протягом першого року, якщо не отримають чіткого дозволу від автовиробника, інакше на них може бути подано позов.

Компанія щойно оновила свою Угоду про замовлення автомобілів напередодні перших поставок Cybertruck, які, як вона заявила минулого місяця, мають відбутися 30 листопада. Про це повідомляє Engadget.

Згідно з умовами, які поширювалися в соціальних мережах цими вихідними, Tesla заявляє, що «може вимагати судової заборони, щоб запобігти передачі прав власності на автомобіль», якщо покупці порушують положення про перепродаж.

Автовиробник має право «вимагати відшкодування неустойки» у розмірі $50 тисяч або вартості перепродажу автівки залежно від того, що більше.

Також в умовах зазначено, що торговим посередникам-порушникам може бути заборонено купувати автомобілі Tesla в майбутньому.

У Tesla стверджують, що можуть зробити винятки для деяких людей, які бажають продати свій Cybertruck протягом першого року, але вони повинні отримати письмову згоду.

Якщо компанія погодиться, вона або викупить автомобіль назад за зниженою ціною, вираховуючи $0,25 за милю плюс вартість будь-якого необхідного ремонту, або ж дозволить власнику перепродати Cybertruck третій стороні.

Cybertruck від Tesla спочатку стане доступним лише невеликій кількості обраних клієнтів і не вийде в масове виробництво до 2024 року. Тому, природно, компанія намагається випередити торгових посередників, які хочуть заробити на рідкісному автомобілі.

Раніше ми повідомляли, що у липні перший довгоочікуваний Cybertruck зійшов із конвеєра Tesla у Техасі.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.